Naujos nuotraukos


Mes Facebooke

Mūsų puslapis facebooke

Reklama

Svetainių kūrimas


Apie Mus

                 

 “Didžiausia dorybė, nuo kurios blėsta visos kitos, yra niekam nekenkti

ir visomis išgalėmis padėti kiekvienam”.

Frančeskas GvičardinisLabdaros ir paramos fondas “G vaikų pasaulis”  savo veiklą pradėjo 2010 m lapkričio mėn. Žemaitijos mieste Mažeikiuose. Pagalbą kreipiame į vaikus iš finansiškai sunkiai gyvenančių šeimų visoje Lietuvoje. Manome, kad joms ir ypač daugiavaikėms šeimoms trūksta visuomenės dėmesio ir paramos. Ir tokiose šeimose auga daugybė gabių, talentingų, aktyvių vaikų, kuriems nepriteklius dažnai užgniaužia norą ko nors siekti, tobulėti, kurti. Mes turime tikslą padėti šiems vaikams, suteikti galimybes jiems atsiskleisti kūryboje, sporte, turėti motyvaciją mokytis ir žvelgti į pasaulį plačiau.


Siekiame tapti jungiamąja grandimi tarp miestų savivaldybių, verslininkų asociacijų, didžiųjų šalies įmonių bei miestiečių, gyvenančių Lietuvoje bei kitose šalyse. Turime tikslą suvienyti tuos mūsų žmones ir įmones bei organizacijas, kurie gali padėti, paremti, ir būti tuo centru, į kurį gali kreiptis pagalbos ieškantys.

 

Čia galite pažiūrėti Labdaros ir paramos fondo "G vaikų pasaulis" pristatymą apie penkių veiklos metų darbus. Kviečiame susipažinti!