Naujos nuotraukos


Mes Facebooke

Mūsų puslapis facebooke

Reklama

Svetainių kūrimas


Idėja ir tikslai

Labdaros ir paramos fondą „G vaikų pasaulis“ įkūrėme Mažeikiuose 2010 metų lapkričio mėnesį. Matėme, kad trūksta organizacijų, į kurias būtų galima kreiptis, ieškant materialinės paramos vaikų poreikiams gerinti. Nutarėme suburti komandą ir imtis įgyvendinti mūsų tikslus.

 

Daugybėje situacijų šeimos nežino, kur kreiptis, ieškant paramos, kai vaikas serga ar sveiksta po ligų, kai gabiems vaikams trūksta sąlygų mokytis muzikos, dailės, sportuoti, dalyvauti įvairiuose konkursuose. Mes tikimės padėti spręsti iškilusius sunkumus. Sieksime, kad kuo daugiau vaikų gautų reikalingą pagalbą. Mūsų akiratyje – daugiavaikių šeimų, socialiai remtinų šeimų vaikai, gabūs mokslui, menui, sportui bei aktyvūs vaikai.

 

Turime tikslą suvienyti tuos Lietuvos žmones ir įmones bei organizacijas, kurie gali padėti, paremti, ir būti tuo centru, į kurį gali kreiptis pagalbos ieškantys.

 

Džiaugiamės kiekviena ištiesta gerumo ranka. Žmonių pasitikėjimas, geri palinkėjimai, materialinė ir moralinė pagalba  mus tik skatina eiti į priekį ir ieškoti būdų mūsų tikslų įgyvendinimui.

 

 

Fondo steigėja Gabrielė Gineitytė:

 „Vienas iš man mėgstamų pasakymų teigia, kad „gyvenimas prasideda tada, kai atsiranda kas nors, kas tave prisimena“.

 

Labdaros ir paramos fondas „G vaikų pasaulis“ ir buvo įsteigtas tam, kad prisimintume, padėtume ir parodytume dėmesį vaikams, kuriems jo tikrai trūksta.


Siekiu savo svajonės: parodyti likimo nuskriaustiems mažiesiems, jog gyvenimas yra vertybė, ir padėti jiems šia vertybe džiaugtis. Pildydama savo svajonę, padedu pildyti jų svajones. “

 

 

Fondo steigėja Kristina Fiodorova

 

„O kodėl gi ne“- įdomaus gyvenimo šūkis. Įdomu tada, kai darai tai, kas miela širdžiai. Gera tada, kai tavo darbai teikia džiaugsmo. Geradarystės negalima paliesti ranka, čia viską atlieka širdis.

 

Sprendimą - įsitraukti į fondo veiklą - priėmiau labai lengvai ir greitai. Tikiu, kad galime padėti vaikams. Sunku likti abejingam, kai žinai, kiek daug šeimų laukia paramos savo vaikų labui. Norisi, kad visų vaikų akys žibėtų iš laimės, kad ir jų širdelės būtų kupinos gėrio.Ir jeigu mes galime vaikams suteikti tokią laimę, darykime gerus darbus ir „užkrėskime“ gerumo virusu kitus. Gėrio idėja artima daugumai. Padėti pagal  galimybes galime kiekvienas. Svarbu tik būti neabejingu.

 

Noriu, kad  žmonių pasitikėjimas fondo veikla ir ištiesiama gerumo ranka taptų kasdienybės dalimi, skatinančia nuolat eiti į priekį ir ieškoti būdų, kaip įgyvendinti fondo tikslus ir uždavinius.  

 

Tikėdami sėkme, nuveiksime daug gerų darbų.