Naujos nuotraukos


Mes Facebooke

Mūsų puslapis facebooke

Reklama

Svetainių kūrimas


Naujienos

Atlikėja Laura Remeikienė ir „Lauros studijos“ vaikai

2012-11-06 01:20:39

Projekto „Dovanok vaikui šypseną“ metu koncertinę programą „Tuk tuk, širdele“ pristatys atlikėja ir dainų autorė Laura Remeikiene bei „Lauros studijos“ vaikai.

 

Laura Remeikienė - muzikos pedagogė, atlikėja, dainų autorė ir kompozitorė, dviejų vaikų mama. Dar prieš 22 metus tapusi muzikos pedagoge, Laura pasišventė muzikai ir savo žiniomis, talentu bei gerumu dalinasi su vaikais ir kolegomis. Laura ir jos studijos dainorėliai nuolat dalyvauja įvairiuose labdaros projektuose, koncertuoja miestų šventėse ir dalyvauja ne tik Lietuvos, bet ir užsienio šalių festivaliuose.

2011-ieji metai kūrėjai, galima sakyti, buvo „derlingiausi“ darbais ir pasiekimais. Laura Remeikienė po kelių metų pertraukos išleido jau ketvirtą savo dainelių knygą vaikams „Dovanoju dainelę 3“. Joje sudėjo mokyklinio amžiaus vaikams skirtų dainų žodžius bei kompaktines plokšteles. Gražiausios dainos iš šios knygelės ir naujausia autorės kūryba bus pristatyti koncerte „Tuk tuk, širdele“, labdaros projekto „Dovanok vaikui šypseną“ turo per Lietuvą metu. Žinoma, kaip be dainos „Tuk tuk, širdele“, kurios žodžius ir melodiją mintinai moka dauguma vaikų, o muzikinis vaizdo klipas ypač populiarus Lietuvos televizijose (http://www.youtube.com/watch?v=b3Dn1oGrMsw). Visa gražiausia muzikinė programa ir puiki nuotaika laukia žiūrovų koncertuose. Prisijunkite!

 

Lauros studija

Lauros dainavimo studija skaičiuoja penktus gyvavimo metus. Kolektyvas labai aktyvus Šiaulių miesto renginių dalyvis, įvairių respublikinių konkursų ir festivalių laureatas ir dalyvis.

Lauros studijos vaikai aktyviai dalyvauja organizuojant „Šiaulių dienas“, Nevyriausybinių organizacijų konfederacijos renginius, įvairias akcijas, kaip pavyzdžiui, „Varom už Lietuvą“, gerais darbais prisideda prie labdaros akcijų ir koncertų (pvz., „Gerumas ne deficitas“).

Pasiekimai

Kolektyvas 2011 m. „Vaikų Eurovizijoje“ tapo prizininku. Už pasirodymą Bernardui Garbačauskui su daina „Namo“ skirta III vieta. Tai antras Bernardo mėginimas dalyvauti vaikų Eurovizijoje.

 

2011 m. „Šama“ ceremonijoje „Lauros studija“ pripažinta geriausia metų vaikų grupe.

 

 

2011 m. vasario 25 d. LRT vyko kasmetinė „Bitinukai 2010“ apdovanojimo ceremonija. Joje dalyvavo ir mažieji studijos nariai.

Nuotraukose: jaunieji daininkai konkurse „Nauja daina 2010".

 

2010 m. Rygoje vykusiame konkurse Baltic talents 2010" su daina „Jonai, kodėl?“ užimta pirmoji vieta.

 

„Vaikų Eurovizijoje 2010“ Domas Vaivada tapo finalininku. Už dainą „Naktinis meistras“ komisija skyrė III vietą ir specialų prizą iš LATGA - A už originaliausią pasirodymą. Tai pirmas Domo ir „Akyčių“ mėginimas dalyvauti vaikų Eurovizijoje.

 

2010 m vasarą Lauros studijos kolektyvas dalyvavo muzikos festivalyje „Laumės juosta 2010“  ir laimėjo pagrindinį festivalio“ prizą bei buvo pripažintas išradingiausiu, aktyviausiu, geriausiu metų vaikų kolektyvu.
Komentarai (0) Rašyti komentarą +

Komentarų dar nėra. Būk pirmas ir pakomentuok!


Vardas:
El.paštas (nebūtina):
Komentaras:
Apsaugos kodas:
(Jeigu blogai matote kodą, spauskite ant paveiksliuko.)