Naujos nuotraukos


Mes Facebooke

Mūsų puslapis facebooke

Reklama

Svetainių kūrimas


Aukcionai

 

 

Labdaros aukcionas „Dovanok vaikui šypseną"


vyks 2012 m. birželio 12 d. (antradienį) 17.30 val. Ch. Frenkelio viloje (Vilniaus g. 74, Šiauliai).

 

Renginio programa:

17.30 - 18.00  „Tylusis aukcionas"

18.00 – 19.00  Aukcionas

19.30 – 20.00  Furšetas

20.00 – 21.00  Lino Adomaičio gyvo garso koncertas „Pasaulis gražus“

 

Renginio „Tylusis aukcionas“ metu teisę nusipirkti daiktą įgis dalyvis, specialiame lape nurodęs didžiausią kainą. Aukcione bus galima įsigyti meno kūrinių, kuriuos paaukojo kūrėjai iš visos Lietuvos. Svetainėje www.gvaikupasaulis.lt bus galima susipažinti su aukcionui pateiktais darbais ir jų autoriais.


 

Palaikykite pirmąjį Šiauliuose  

    

          Labdaros aukcioną  „Dovanok vaikui šypseną“  

 

 

 

Turite ypatingą progą pirmieji prisiliesti prie gražios Labdaros ir paramos fondo „G vaikų pasaulis“ iniciatyvos – surengti Šiaulių vaikams iš sunkiai gyvenančių šeimų vasaros džiaugsmą – stovyklą. Stovyklai surengti reikalingos lėšos bus renkamos 2012 m. birželio 12 d. pirmą kartą Šiauliuose organizuojamame labdaros aukcione. Renginyje Jūsų laukia išskirtinė galimybė įsigyti vertingų meno kūrinių bei pasigėrėti puikia koncertine programa.

 

Didžiausia Lietuvoje integruotas telekomunikacijų, IT ir televizijos paslaugas teikianti bendrovė TEO LT, AB palaiko ir remia labdaros aukciono idėją. Ilgametę patirtį telekomunikacijų versle turinti bendrovė kviečia savo partnerius ir kitus atsakingo verslo atstovus, Šiaulių miesto bendruomenės narius prisidėti prie kilnaus tikslo.

 

Labdaros aukcionas vyks Šiaulių Ch.Frenkelio viloje. Pradžioje numatytas "tylus" aukcionas (teisę įsigyti daiktą įgyja dalyvis, specialiame lape nurodęs didžiausią kainą), vėliau vyks tikrasis aukcionas, kuriam meno kūrinius aukoja kūrėjai iš visos Lietuvos. Po aukciono – furšetas ir koncertas. Renginys numatytas birželio 12d., antradienį, 17.30 val. Trukmė - iki 3 val. (apie koncertinę programą dalyviai bus informuoti papildomai). Svetainėje www.gvaikupasaulis.lt bus patalpintas aukcione dalyvaujančių autorių ir jų darbų sąrašas.

 

Į Labdaros aukcioną svečiai gali įsigyti kvietimus (2 asmenims). Auksinė parama 300 Lt ir daugiau, Sidabrinė parama 250 Lt, Bronzinė parama 150 Lt.

 

Daugiau apie renginio tikslą


Šiauliuose organizuojamo Labdaros aukciono „Dovanok vaikui šypseną“ tikslas – spręsti vieną iš rimčiausių daugiavaikių, skurdžiai gyvenančių šeimų socialinių problemų – pasirūpinti vaikų vasaros laisvalaikio užimtumu, sudaryti sąlygas užsiimti visaverte sporto, meno, užsienio kalbų, socializacijos veikla. Tam numatyta rengti vasaros stovyklą “Padovanok vaikui vasaros džiaugsmą 2012”. Stovyklai organizuoti reikalingos lėšos yra renkamos visus metus. Šiauliečiai turi išskirtinę galimybę prisidėti prie projekto būtent Labdaros aukciono „Dovanok vaikui šypseną“ metu.

 

2012 metų vasaros stovykla yra tęstinis Labdaros ir paramos fondo “G vaikų pasaulis” projektas. Pradėtas 2011 m. vasarą, jis buvo tęsiamas ir vaikų žiemos atostogų metu. Tada džiaugsmą pabūti kartu, dalyvauti įdomiuose ir naudinguose užsiėmimuose turėjo galimybę jau 105 vaikai iš Mažeikių, Telšių, Skuodo miestų ir rajonų. Vaikus į stovyklas atrinko mokyklų socialiniai pedagogai, mokytojai, klasių auklėtojai bei savivaldybių socialinės paramos skyriai. Tokiu pat principu numatyta vaikų atranka ir šios vasaros stovyklai. Kiek vaikų galės pasidžiaugti įsimintiniausia vasara – priklausys nuo Jūsų pagalbos ir paramos. Kviečiame nelikti abejingais!

 

Pagarbiai

Labdaros aukciono “Dovanok vaikui šypseną” organizatoriai

 

Daugiau informacijos

Labdaros ir paramos fondo “G vaikų pasaulis” direktorė Jūratė Gineitienė mob. 8 698 23726

TEO Korporatyvinės komunikacijos skyriaus projektų vadybininkė Raimonda Strazdauskaitė mob. 8 693 53 926

Labdaros aukciono organizatorius 

 

Draugai      


Labdaros aukciono "Dovanok vaikui šypseną" koncertinės programos dalyje muzikinė dovana – Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos smuikininkų ansamblis „FIORI MUSICALI” dalyvavimas.

 

 

 

 

 


 

Meno kūrėjas, kalvis Česlovas Pečetauskas  aukcionui dovanoja savo kalvystės darbą - žvakidę

 

Tautodailininkas, meninės kalvystės Mažeikiuose pradininkas, aktyvus rajoninių, respublikinių ir tarptautinių parodų dalyvis, organizatorius bei laureatas. Česlovo darbais džiaugiasi ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje gyvenantys jo darbų gerbėjai ir parodų lankytojai.  Pradėjęs nuo dekoratyvinių interjero puošybos elementų: saulučių, žvakidžių, židinio komplektų, kalvis vėliau ėmėsi stambesnių darbų: kryžių, vėtrungių, tvorų, vartų ir kt. Sukūrė ir vaizduojamosios dailės kūrinių. 

Česlovas jau nebe pirmą kartą dovanoja aukcionui savo darbus. Šiame aukcione pristatome Česlovo Pečetausko meninės kalvystės darbą - žvakidę. 

 

                                                    Žvakidė.Autorius Česlovas Pečetauskas.

 


Aukcione bus galima įsigyti Jūratės Rekevičiūtės darbą

 

 

 

 

 

 

 

Jūratė Rekevičiūtė. Raimundo Švilpos nuotrauka.

 

Apie menininkę:

Jūratė Rekevičiūtė (43 m.)  1996 m. baigė Viliaus dailės akademiją, nuo 1997 m. yra Lietuvos dailininkų sąjungos narė. Kuria grafiką, instaliacijas, televizijos scenografiją, aksesuarus, dekoruoja porcelianą. Parodose dalyvauja nuo 1987 m. Personalines parodas yra surengusi ne tik Lietuvoje, bet ir JAV, daugelyje Europos šalių (Rusija, Švedija, Rumunija, Estija, Vokietija, Belgija). Yra įvairių meno akcijų, simpoziumų dalyvė. Grafikė, pelniusi įvairių apdovanojimų ir stipendijų, taip pat kuruoja šiuolaikinio meno projektus. Plačiau: http://jurart.eu/.

 

Menotyrininkai apie J.Rekevičiūtės kūrybą:

 

I.Astrauskaitė: „Kiekvienas Jūratės darbas – tarsi ardomojo pobūdžio: jis griauna kokią nors įsisenėjusią tvarką, priešinasi įsigalėjusiai vertybių sistemai, tradicinėms pažiūroms, stereotipams, bet kartu ir siūlo alternatyvą.“

 

I.Kazakevičius: „Jūratė geba atspėti būsimas tendencijas, sekti mada ir skolintis „nesiskolindama“ bei sintetinti naujos kokybės meną, meistriškai jungdama tradiciją ir naujadarus. Kartais jų pakankamai daug, kaip ir menininkę išgarsinusiuose aksesuaruose“.

Autorius Jūratė Rekevičiūtė


Erikos Ruginienės dovana aukcionui - šilko tapybos darbai

 
Gimė 1976 m. Mažeikiuose. Baigusi teisės studijas, suprato, kad stiprioji jos pusė – menai. Pradėjo studijuoti menus, pasirinko interjero dizaino studijas.  „Menai - neatsiejama mano gyvenimo dalis, todėl tapyba man suteikia pačių geriausių emocijų. Šilko tapybą pamėgau dėl malonaus tapymo proceso“, – sako Erika.

 

Tarp pirštų slystantis šilkas visais laikais buvo tapatinamas su grožiu, prabanga, ore plevenančio stebuklo įspūdžiu. Dekoruojant senąja Rytų technika trumpos gamtos akimirkos perkeliamos į ilgaamžes šilko drobes. Kiekvienas šalis individualus ir neatkartojamas, natūralus šilkas Jus ne tik papuoš, bet ir šildys.

 

Erika jau kelintą kartą savo darbus dovanoja Labdaros ir paramos fondui „G vaikų pasaulis“.

 

 

  Šalis "Rožės"                             Šalis "Aguonos"                        Šalis "Labirintai"

 


 

Ryčio Garalevičiaus dailės darbas "Kardeliai"

 

Rytis Garalevičius (41 m.) 1995 m. baigė Šiaulių universiteto dailės fakultetą, 1997m. įgijo magistro laipsnį. Dailininkas yra surengęs kelias personalines parodas Šiauliuose „Laiptų galerijoje“, su bičiuliais dalyvauja bendrose parodose Šiauliuose, Vilniuje, Utenoje, Raseiniuose, Radviliškyje. Rytis Garalevičius yra įvairiapusis menininkas. Dirba Šiaulių televizijoje, kuria kompiuterinę grafiką ir dizainą.

 

Pats apie save: „Mėgstu akimis čiupinėti spalvas, stebėti kaip paviršiais slidinėja šviesa. Mėgstu maišyti dažus ir konstruoti iš jų paveikslus. Tapau nes patinka, o gal tai greičiausias būdas kažką materializuoti".

 

Aukcionui Rytis dovanoja paveikslą:

Kardeliai. 90×65 cm, drobė, aliejus.


 

Keramikės Jurgitos Čiplytės dovana

 

 

Jurgita Čiplytė (35m.) yra panevėžietė. Mokėsi Prekybos ir verslo mokykloje maisto ruošimo technologės specialybės, tačiau nuo 2000 m. atsidavė keramikai.  2010 m. įstojo į Lietuvos tautodailininkų sąjungą Šiaulių skyrių. Augina tris nuostabius vaikučius, priklauso gausių šeimų bendrijai „Panevėžio šeimyna“, joje savanoriauja - vaikus supažindina su keramikos menu. Dalyvauja kasmetinėse Šiaulių tautodailininkų parodose. Rengia vaikų darbų parodas Šiaulių bei Panevėžio miestų savivaldybių viešosiose bibliotekose. Gyvenimo moto: „Geriau duoti, nei imti."

Aukcionui Jurgita dovanoja savo keramikos darbą:


 

Kalvis Virgilijus Mikuckis specialiai aukcionui nukaldino paveikslą

 

Gimė 1967m. Mažeikių rajone, Žemalės kaime.

Kalvystė Virgilijui - gyvenimo pomėgis. Jis nedaro labai stambių, didelių apimčių darbų. Daugiausia kalvis prigamino kryžių, ir ne tik skirtų kapams. Tai – kryžiai saulutės, skirti stogastulpiams ir sodyboms puošti. Daug jo darbų puošia namų interjerus: sietynai, šviestuvai, žvakidės, metalo plastikos darbai. Nemažai sukurta metalo skulptūros darbų, įvairių originalių dovanų.

Kalvio darbai išsiblaškę po visą Lietuvą, jo rankų kūrinys puošia Lietuvos prezidentūrą, jais džiaugiasi ir kitataučiai už vandenyno. Kiti kaldinti metalo darbai, kaip dovanos, atsidūrė Vokietijoje, Airijoje, Suomijoje, Norvegijoje, Amerikoje.

Per daugiau kaip 15 kalvystės darbo metų Virgilijus dalyvavo įvairiose parodose visoje Lietuvoje. Nuo 1993m. jis yra Lietuvos tautodailininkų sąjungos narys, todėl daugiausia parodų surengta su tautodailininkais.

Kalvio dovanojamas darbas jau nebe pirma dovana aukcionui.


 

Zitos Katkienės knyga "Šiauliečiai laikraščio puslapiuose"

 

Zita Katkienė (52 m.) yra šiaulietė žurnalistė. 1985 m. baigė Vilniaus pedagoginį universitetą. Dar mokykloje pradėjo kurti eilėraščius, nuo 1981 m. pradėjo dirbti spaudoje, nuo tada rašiniai yra pelnę ne vieną pergalę žurnalistų konkursuose. 1991-2012 m. dirbo dienraštyje „Šiaulių naujienos“. 2007 m. LR Kultūros ministro įsakymu pripažinta meno kūrėja, suteiktas meno kūrėjo statusas.

Aukcionui žurnalistė padovanojo kelias savo naujausias knygas „Šiauliečiai laikraščio puslapiuose“ (2011). Kiekvienoje knygoje pateikta 112 istorijų apie žymius Šiaulių miesto žmones: meno ir kultūros veikėjus, sportininkus, medikus, valdžios žmones. Kiekvienas pasakojimas – savita, individuali, nepakartojama istorija, kaip ir pati asmenybė. Ši knyga – puiki galimybė artimiau pažinti tuos, kurie kūrė ir kuria miesto istoriją ir šiandieninį jo paveikslą.


 

Linos Nikartienės dovana - keramikinis angelas

 

Baigusi Šiaulių pedagoginį institutą Lina jau daugiau kaip 16 metų dirba Kretingos meno mokykloje dailės (keramikos) mokytoja. Su savo mokiniais patys rengia parodas, dalyvauja įvairiuose projektuose. Savo kurtus keramikos darbus Lina pristato kasmetinėse mugėse Šiauliuose, Klaipėdoje, Kretingoje.

 

 


 

Kūrybinio dueto Aurelijos ir Nerijaus   „Kitokių amatų” dirbtuvės dovanoja medinę pieštukinę

 

 

Aurelija Tursė apie savo šeimyninį kūrybinį duetą:

„Esame šeima, Aurelija Morta ir Nerijus Mykolas, gyvename sodyboje, auginame tris labradorus ir kuriame tai, kas miela ir artima mūsų širdims. Visi mūsų gaminiai - rankų darbo, sukurti pagal užsakymą arba mūzai aplankius. Šventėms ir namams puošti, draugams ir bičiuliams pradžiuginti ar kiemui, sodybai pagyvinti.”

Jų dirbtuvėse gimsta medinukai, popierinukai bei kiti iš natūralių medžiagų pagaminti daiktai ir baldai.

Aurelija ir Nerijus dovanoja aukcionui jų gamintą medinę pieštukinę ir nuoširdžiai tiki, kad šis darbas suras vietą Jūsų namuose.


 

Gražina Navickaitė Labdaros aukcionui pateikė keramikos darbą "Angelas"

 

Gražina Navickaitė baigė Šaulių pedagoginio instituto Dailės fakultetą ir Vilniaus pedagoginio universiteto dailės didaktikos magistro studijas. 12 metų dirba mokykloje, dėsto dailę ir technologijas. Nuo 2006 m. patraukė keramika, kai mokykloje atsirado keramikos būrelis, buvo įdomu pačiai tobulėti ir perduoti žinias kitiems. Dabar visą laisvą laiką skiria keramikai.

The employees of TEO LT also distribute to this nice action by giving their art works, which they made, drew or photographed by themselves. We are glad that the company has so many creative and sensitive workers, who willingly joined the charity auction’s idea.


Prie gražios Akcijos prisideda ir TEO LT darbuotojai, dovanodami darbus, kuriuos patys pagamino, nupiešė ar nufotografavo. Džiugu, kad įmonė turi tiek nemažai kūrybingų ir jautrių darbuotojų, kurie mielai prisijungė prie Labdaros aukciono idėjos.

 


 

 

Tautodailininkės Vidos Čyžienės  darbas – medinis angelas

 

Vida Čyžienė baigė Stepo Žuko aukštesniąją meno mokyklą ir nuo 1982 m. Panevėžyje dirba mokykloje dailės ir technologijų mokytoja. Vida yra tekstilininkė, siuvinėja rankomis ir mašina, piešia atvirukus. O šiuo metu užsiima tapyba ant medžio. Jos kūriniai – angelai, įvairūs paukšteliai. Kasmet dalyvauja tautodailininkų parodose, kur ir pristato savo kūrybą.

Vida Čyžienė : „Paukščiai turi sparnus, bet neturi svajonių“.

 


 

Vitražas

 

Stiklo dirbtuvės „Tiffany Art Vilnius” veikia jau nuo 1997 m. Čia galima rasti įvairių vitražų, vitražinių šviestuvų, suvenyrų bei papuošalų, stiklo meistrai dirba ir pagal individualius užsakymus.

Aukcionui stiklo dirbtuvės dovanoja vitražą.

 

 


 

Pakabinamas šamoto angelas

 

Neįprastai įdomus šamoto keramikos gaminys - pakabinamas angelas. Iš akmens ir molio masės angeliuką nulipdė keramikas Arūnas Makauskas. Tai jau antras „Gabaliukų Galerijos” darbas, dovanojamas aukcionui.

Šamoto keramikos darbų galima rasti internetinėje svetainėje www.gabaliukugalerija.lt.

 

 


 

Česlovas Lukenskas 

 

Apie menininką:

Gimė 1959 m. Panevėžyje.1974-1978 mokėsi Panevėžio J.Švedo muzikos konservatorijoje, 1978-1982 m. – Vilniaus vakarinėje dailės mokykloje. 1978-1984 m. studijavo Lietuvos muzikos akademijoje, įgijo saksofonininko specialybę. 1984-1987 m. dėstė muziką Karmėlavos vidurinėje mokykloje, 1987-1997 m. – saksofono discipliną Kauno J.Gruodžio konservatorijoje. Nuo 1999 m. dirba VDA Kauno dailės institute. Nuo 2005 priklauso Lietuvos dailininkų sąjungai. Grupės „POST ARS“ narys. Dirba tarpdisciplininio meno srityje.

 

Nuo 1981 m. dalyvauja parodose Lietuvoje ir užsienyje. Individualios parodos surengtos Kaune (1985 m., 1987 m., 1991 m., 1999 m.), Vilniuje (1989 m.), Panevėžyje (1994 m.), Bresanone (Italija, 2001 m.). Dalyvavo kone pusšimtyje grupinių parodų. Sukūrė asambliažų iš rastų daiktų, nepatvarių medžiagų, audinių, dervų, polimerų, lakų. Eksperimentavo veiksmo tapybos srityje, naudojo dažus ir organines medžiagas – galvijų kraują, kepenis, ugnį. Vienas pirmųjų Lietuvoje sukūrė instaliaciją („Persižvaigždžiavimas“ 1990 m.). Nuo 1989 m. su grupe „Post Ars“ surengė akcijų, kuria objektus, instaliacijas, performansus, hepeningus, žemės meno, videomeno kūrinius.

 

Kūriniuose kelia socialines, filosofines, moralines, ekologines, politines problemas. Jo kūrinių turi Lietuvos dailės muziejus, Nacionalinis Čiurlionio dailės muziejus, galerija „Denkmalschmiede Hofgen Kaditzsche“ (Saksonija).


 

Daivos Kielės dovana - fotografija atspausta ant drobės 

Fotografė Daiva Kielė gimė ir užaugo Šiauliuose. Nuo pat jaunystės domėjosi fotografija. Įsigijusi pirmąjį savo fotoaparatą, fiksavo visas svarbiausias savo šeimos, vaikų, giminių gyvenimo akimirkas. Pastūmėta vyresnio sūnaus, ėmė darbus publikuoti Fotokūdroje, Efoto, Photodom . Ten įgavo daug žinių ir patirties. Fotografė džiaugiasi, kai pavyksta fotografijos pagalba tinkamai pavaizduoti svarbiausius įvarių žmonių gyvenimo etapus, lyg sustabdyti akimirkas... Fotografija tapo fotografės gyvenimo pagrindu ir išraiškos priemone.


 

"Smuikininkas" - papjė mašė technika atlikta skulptūra. Dainiaus Šukio darbas


Dainius Šukys (43 m.) – laisvas menininkas. Baigęs VDA Telšių dailės fakultetą, dirba laikraščio „Šiaulių kraštas“ dizaineriu. Po darbo dažnai atsiduoda papjė mašė technikos kerams. Netrukus planuoja savo darbų parodą Šiauliuose. Daugiau informacijos: http://www.facebook.com/pages/Dainius-Sukys-Artist/117754908297978

Apie save: „Kai aš piešiu,  jaučiuosi kaip tas kuriamas personažas. Jis tiesiog turi tapti tikras ir atgyti. Jei taip nutinka, tai tikra magija“.


Virginijos Pauliukonienės rankų darbas - lėlė


Virginija Pauliukonienė – „skiautininkė“. 13 - ka metų dirbusi su finansais ir draudimu, moteris pasinėrė į rankdarbius. Kasmetinės „Laiptų“ galerijos kalėdinių miniatiūrų parodos dalyvė skiautinių paslapčių moko būrelį Šiaulių kurčiųjų reabilitacijos centro moterų. Joms ponia Virginija ne tik padeda įsitvirtinti, pritapti sveikųjų pasaulyje, bet ir išsilaisvinti iš depresijos gniaužtų, patikėti, kad ir jos gali kurti, būti įdomios aplinkiniams. V.Pauliukonienė laisvalaikiu kuria ir lėles, kurioms nesunku rasti kelią į žmonių namus. Lėlininkės personažai jau gerai žinomi Lietuvoje.

 


Gediminas Beržinis - Beržinskas: paveikslas „Velniux ir angeliux“. Drobė, aliejus.

 

Gediminas Beržinis-Beržinskas (53 m.) – Lietuvos fotografas, žurnalistas, filmų kūrėjas. 1992 m. baigė Klaipėdos universitetą, įgijo kultūros vadybininko išsilavinimą, yra vienas iš Šiaulių televizijos steigėjų, nuo 1998 m. telekompanijos „Brydė“ prezidentas. Šiaulių apskrities televizijos prodiuseris, kuria autorines televizijos ir radijo laidas. Nuo 2003 m. Šiaulių Simono Daukanto vidurinės mokyklos bei Šiaulių moksleivių namų būrelių vadovas, vadovauja jaunųjų žurnalistų būreliui. Lietuvos kino mėgėjų sąjungos narys, Lietuvos žurnalistų sąjungos narys, apdovanotas daugeliu diplomų už mėgėjišką kiną. 1999-2003 m. dalyvavo įvairiose teminėse, grupinėse foto ir vaizduojamojo meno parodose Lietuvoje ir užsienyje.


 Šiaulių "Laiptų" galerija dovanoja šiaulietės menininkės paveikslą.

 

Paveikslo autorius: Vita Žabarauskaitė.  Drobė, aliejus 60x50 cm.


Menininkė, gausybės parodų autorė savo patirtį jau daug metų perduoda jaunajai kartai. Šiaulių Gegužių progimnazijos mokiniai, vadovaujami savo dailės mokytojos metodininkės Vitos Žabarauskaitės, ne vieną savo parodą yra eksponavę Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos skyriuose ir filialuose.

Vitos Žabarauskaitės darbus gali išvysti ne tik Šiaulių ar Lietuvos galerijų, bibliotekų, muziejų lankytojai, jais gerisi ir užsieniečiai. Dailininkės paveikslai gyvai pasakoja žmonių gyvenimo akimirkas: atskleidžia dvasinį turtingumą, laimę, šilumą, optimizmą, liūdesį, besikeičiančius laiko verpetus.


Saulius Jankauskas aukcionui dovanoja fotografiją "Kopos"


Saulius Jankauskas (42) mokėsi Kauno politechnikos institute civilinę pramoninę statybą, tačiau polinkis fotografijai nugalėjo. Nuo 2005 m. pradėjo bendradarbiauti ir fotografuoti žiniasklaidai: „Šiaulių kraštas“, ELTA, „Respublika“, „Vakaro žinios“, „Literatūra ir menas“,“ Kalvotoji Žemaitija“, „Šiauliai plius“, „Klubas“, „Žmonės“, „Lietuvos rytas“, „Šeimininkė“, “Ūkininko patarėjas“, „Rasos“, internetiniai portalai.

Pirmoji personalinė paroda „Kriušonas“ surengta 2007 m. „Laiptų galerijoje“. Vėliau surengtos paodos: „Naktis“ Šiaurės Lietuvos kolegijoje (Šiauliai), „Nieko tokio“ (vaikų portretų paroda), „Valandėlė su aktoriumi“ (veikianti ekspozicija Šiaulių dramos teatre), bendra paroda Sankt-Peterburge Lietuvos tūkstantmečiui paminėti ir kt.

2009 m. S.Jankausko nuotrauka nominuota „Auksiniam kadrui“ Lietuvos spaudos fotografijos konkurse, pelnytas geriausio didžiojo sporto fotografijos autoriaus vardas fotografijos konkurse sportuojanti Lietuva.

Fotografas užsiima kompiuterinio dizaino darbais, tapo. 2012 m. surengė tapybos parodą „nieko rimto“ Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje.

 

 


Birutė Steponavičienė

 

Mažeikiškė literatė, menininkė Birutė Steponavičienė, surengusi ne vieną personalinę tapybos darbų parodą, mielai savo darbus dovanoja artimiesiems ir jau ne pirmą kartą dalyvauja fondo rengiamuose aukcionuose.

Menininkė tapo paveikslus įvairia technika. Jos darbai pasižįmintys subtilia spalvų gama, minties tęstinumu, autorės rengiamose personalinėse parodose visad sulaukia šilto lankytojų vertinimo.

Birutei tapybos procesas tuo ir įdomus, nes nenumato galutinio rezultato, atsiduoda akimirkos impulsui ir jam leidžia vedžioti teptuką, o jei gautas rezultatas netenkina, be gailesčio nubraukia, žinodama, kad taip išgaus įdomesnę faktūrą. 

 

Paveikslas „Prisiminimai“  2011 m. Aliejinė tapyba 50*60 cm.

 

Taip pat Birutė Steponavičienė jau ne pirmi metai užsiima fotografija. Grožėdamasi gamta, ji užfiksuoja gražiausius ir įdomiausius vaizdus, taip įamžindama juos nuotraukose. Aukcione pateikiami du jos fotografijos darbai.




Linas Adomaitis ir Irma Adomaitienė dovanoja VIENĄ „MUZIKINĘ“ AKIMIRKĄ – nuotrauką ant drobės

 

Linas Adomaitis (36 m.) – smuikininkas, muzikos atlikėjas ir prodiuseris, kompozitorius, radijo diskžokėjas, Lietuvoje atlikėjas žinomas kaip POP-R&B grupės „L+“ narys, vėliau pradėjęs solinę karjerą, su Simona Jakubėnaite dalyvavo Eurovizijos dainų konkurse. Laisvalaikiu Linas keliauja ir fotografuoja. Labdaros aukcionui atlikėjas ir jo žmona Irma Adomaitienė dovanoja  vieną „muzikinę“ akimirką. Retas momentas, kai atlikėją patį įamžina.

 


 

Algimantas Tamašauskas „Ąsotis“

 

Algimantas Tamašauskas (50 m.) yra keramikas. Dirba kūrybinį darbą. Gyvena Kuršėnuose. Nuo 2001m. yra Lietuvos tautodailininkų sąjungos narys. Kūrinius eksponavo 15 tautodailės parodų. Kartu su žmona Antanina surengė 2 personalines parodas. 2008 m. išrinktas Šiaulių rajono Metų tautodailininku, 2011 metais karūnuotas VII–uoju Lietuvos puodžių karaliumi.

 

 


 

Tautodailininkės Jadvygos Kurmanskienės keramikos darbas

 

Tautodailininkė Jadvyga Kurmanskienė gyvena ir dirba Radviliškyje. Dailės mokytoja dirbanti menininkė sako, kad keramika šiuo metu yra jos hobis ir rasdama laisvo laiko visuomet imasi kažką lipdyti. Jadvyga užsiima lipdytine keramika, kuria dekoratyvinius dirbinius namams papuošti, skulptūrėles.


 

Raimonda Strazdauskaitė

 

Raimonda Strazdauskaitė (28 m.) pagal išsilavinimą yra žurnalistė. Šiuo metu dirba TEO Korporatyvinės komunikacijos skyriaus Informacijos sektoriaus projektų vadybininke. Visą gyvenimą aktyviai veikusi įvairiose organizacijose, šiuo metu daug laisvo laiko skiria meniniams projektams. Nuo 2008 m. lanko suaugusiųjų meno studiją „Menoja“, kur mokosi įvairių atlikimo technikų.

Apie save: „Patinka darbai, kurie greitai įgauna formą, o jau prie smulkių detalių paskui galiu sėdėti valandų valandas. Itin vilioja lipdiniai, kurių vieną ir padovanojau“.


 

Laura Kontenytė. Paveikslai.

 

Mažeikių Pavasario vidurinės mokyklos moksleivė. Laura yra gerai žinomo dailės mokytojo Aleksandro Novak mokinė. Ji yra dalyvavusi ne vienoje dailės parodoje, pelniusi apdovanojimų. Taip pat jos sukurtų darbų buvo galima išvysti Šiauliuose „Laiptų“ galerijoje.

 

                             


 

Egidijus Petrikas. Paveikslas.

 

Egidijus yra gerai žinomo dailės mokytojo Aleksandro Novak mokinys. Mažeikių Pavasario mokykloje pas garsųjį dailės mokytoją lanko dailės studiją, piešia įvairia technika. Aukcionui pristatomas Egidijaus darbas nutapytas įdomiu ir originaliu būdu.

 

 


 


Mindaugas Bartkus ir jo fotografija "Ežeras"

 

Mindaugas Bartkus (40 m.) - fotografas mėgėjas. Kauno Technologijos Universitete įgijęs radiotechnikos specialybę, dirba TEO Šiaulių Tinklo eksploatavimo centro vadovaujančiu inžinieriumi.

Apie pomėgį fotografuoti: „Viskas prasidėjo nuo fotoaparato įsigijimo maždaug prieš trejus metus. Nuo tada prasidėjo aktyvesnis domėjimasis, informacijos rinkimas, pirmieji bandymai fotografuoti. Aukcionui pateikta nuotrauka yra daryta prie Rėkyvos ežero. Beeinant pro jachtklubą, netikėtai buvo įjungtas teritorijos apšvietimas, tad nutariau tą akimirką ir netikėtas spalvas įamžinti....“.


Virginija Jasionienė dovanoja keramikos darbus


Lipdyti Virginija pradėjo prieš 10 metų. Į keramikos būrelį atlydėjusi savo vaikus ir pati ėmėsi mokytis ir dirbti su moliu. Šiuo metu lipdymas Virginijai yra ir darbas, ir didžiulis pomėgis. „Mėgaujuosi tuom“, - sako Virginija. Jos gaminiai – tai įvairūs suvenyrai, šamoto vazos, figūrėlės.

 

     

 


 

Rūta Miklušytė „RUTA GALERY“. Papuošalas


Rūtai Miklušytei papuošalų gamyba yra hobis. Jau 7 metai ji kuria papuošalus, daro kolekcijas. Visi jos kūriniai turi išskirtinumą: visa gamyba yra tik rankų darbo, netgi užsegimus originaliai pritaiko kiekvienam papuošalui ir pati juos padaro. Aukcionui Rūta dovanoja kaklo papuošalą, kuris pagamintas iš kaulo, keramikos ir lino juostelės.

 


 

Liubovė Protopopova dovanoja pačios pagamintą lėlę


Liubovė – TEO Personalo skyriaus vadybininkė. Kūrybą - saviraiška laisvalaikiu. Liubovė velia veltinius, lipdo lėles. Jau kokią dešimtį jų yra sukūrusi, kaip pati sako, daugiausia linksmo charakterio ir gerai nusiteikusių damų. Pagal specialybę yra socialinė darbuotoja, ne vieną praktiką atlikusi vaikų namuose, turinčių psichinės sveikatos sutrikimų žmonių slaugos vietose, todėl menininkė mėgėja iškart sutiko dėl kilnaus tikslo padovanoti vieną iš savo kūrinių. 

 


  

Kristinos Daniūnaitės darbai


Kristina Daniūnaitė (36 m.) – gimusi ir mokiusis Panevėžyje, paskutinius 15 metus gyvena Vilniuje. Menininkė yra baigusi Panevėžio Juozo Miltinio vidurinę mokyklą, Panevėžio dailės mokyklą, Kauno aukštesniosios meno mokyklos Dailiojo stiklo specialybę ir Vilniaus dailės akademijos Grafikos bakalauro ir magistro studijas.  Autorė yra įvertinta skulptoriaus J. Zikaro premija už vitražą, tačiau nuo stiklo ir spalvos perėjusi į psichologinį grafikos pasaulį.

Nuolat dalyvauja įvairiose parodose, performansuose Lietuvoje ir užsienyje (Meksika, JAV, Lenkija ir kt.). Aukcionui pateikė kelis darbus ir juokauja: „Gerai, kai darbai gyvena, teikia malonumą, o ne guli kur nors po lova“.

                   


Ingos  Romanovienės rankų darbo lėlė

 

Inga Romanovienė yra profesionali visažistė, dirba „Amfiteatro studijoje“, kuria įvaizdį serialui „Naisių vasara“. Laisvalaikiu mėgsta rankdarbius. Daug laiko skiria dekupažui, lipdo lėles, kurių vieną paaukojo ir labdaros aukcionui.

 

 


 

Silvestra Virgilija Šufinskienė

 

 

 Silvestra Virgilija Šufinskienė (74 m.) yra keramikė, baigusi Kauno S. Žuko taikomosios dailės technikumą. Gyvena Kuršėnuose, nuo 1979 m. priklauso Lietuvos tautodailininkų sąjungai, keramikei suteiktas meno kūrėjo statusas. 2003, 2011 m. išrinkta Šiaulių rajono Metų tautodailininke.


 

Rūpintojėlių autorius Romas Ratkevičius 

 


Romas Ratkevičius (54 m.) nuo 2005 m. yra Lietuvos tautodailininkų sąjungos narys. Jo kūrybinė dailės sritis - medžio drožyba. Dalyvavo  5 tautodailės parodose. Tautodailininkas yra išdrožęs skulptūrėles: "Kibkit žuvelės", "Medžiotojas" "Šaulys", "Kalvis",  bareljefą "Ruduo"  ir kt. nedidelius darbelius.  Dirba technologijų mokytoju.

 


 

Laura Nečiūnienė. Veltinis šalikas.

 

Nuotaiką keliantį veltinio šaliką/gaubtą pagamino TEO Korporatyvinės komunikacijos skyriaus video redaktorė Laura Nečiūnienė.


Laimutės Indilienės dovana aukcionui: nuotaiką keliančios megztos kojinės ir pirštinės

 

 

Laimutė - Radviliškyje gyvenanti vyresnių klasių matematikos mokytoja.

 Ji yra TEO darbuotojo žmona, tačiau abu su vyru norėjo prisidėti prie kilnaus tikslo.

Moteris kasmet dalyvauja tarptautiniame kojinių mezgimo čempionate. Šiemet laimėjo antrą vietą. Kadangi mezgant kojines vertinamas meistriškumas, išradingumas, raštų sudėtingumas ir tautiškumo puoselėjimas, Laimutės Indilienės kojinės pelno pripažinimą ir nuolat keliauja po įvairias tautodailės parodas. 

 


Parduotuvė Mažeikiuose "Mažoji gryčia" aukcionui dovanoja mįslę - rinkinį kūnui ir sielai. Kas yra dovanų maišelyje - sužinos tik jį įsigijęs, t. y. pasiūlęs didžiausią kainą!

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-