Naujos nuotraukos


Mes Facebooke

Mūsų puslapis facebooke

Reklama

Svetainių kūrimas


Naujienos

Baigiamasis koncertas „Tuk tuk, širdele” Klaipėdoje

2013-09-20 10:28:49

Sausio 5 d. Klaipėdos koncertų salėje vyko baigiamasis koncertų turo “Dovanok vaikui šypseną” koncertas. Gausiai susirinkę mažieji žiūrovai ir jų tėveliai negailėjo plojimų atlikėjams ir kartu su jais dainavo jau pamėgtas ir gerai žinomas Lauros Remeikienės dainas: “Apie nai nai nai”, “Džiaugiasi mano širdelė”, “Gerumo sparnai”.

 

Baigėsi ir vėjo malūnėlių akcija, kurios tikslas buvo viso turo metu suskaičiuoti daugiausiai malūnėlių. Be to, tai buvo smagi atrakcija vaikams. Kai kurie patys atsinešė vėjo malūnėlį , kitiems organizatoriai padovanojo, o vaikai galėjo pasirinkti jiems labiausiai patinkantį. Salė mirguliavo nuo besisukančių  įvairiaspalvių vėjo malūnėlių.

 

Neabejingi suaugę žiūrovai liko ir labdaros aukcionui, kurio metu galėjo įsigyti Lietuvos menininkų, amatininkų ir mėgėjų pagamintų darbų.

 

Penkiuose miestuose jau įvykę koncertai vyko su labdaros misija – surinkti lėšų vaikų popamokinio užimtumo didinimui, gabių ir kūrybingų vaikų mokslo sąlygų gerinimui, stovyklų organizavimui. Koncerto Klaipėdoje metu kaip tik vyko Labdaros ir paramos fondo “G vaikų pasaulis” organizuota žiemos stovykla. Į ją pakviesti vaikai iš visų miestų, kuriuose vyko koncertai: Kėdainių, Plungės, Telšių, Mažeikių ir Klaipėdos. Organizatoriai į stovyklą pakvietė vaikus iš sunkiau gyvenančių, daugiavaikių šeimų, vaikus, netekusius tėvų.

 

Vaikus stovyklai atrinkti padėjo įvairių miestų vaikų dienos centrai, vaikų globos namai, mokyklos ir socialinės paramos skyriai.
Komentarai (0) Rašyti komentarą +

Komentarų dar nėra. Būk pirmas ir pakomentuok!


Vardas:
El.paštas (nebūtina):
Komentaras:
Apsaugos kodas:
(Jeigu blogai matote kodą, spauskite ant paveiksliuko.)