Naujos nuotraukos


Mes Facebooke

Mūsų puslapis facebooke

Reklama

Svetainių kūrimas


Naujienos

Dovanų lietus dar nesibaigia

2013-12-03 14:24:45

Nuoširdžiai norime padėkoti fondo Rėmėjui - įmonei BIGSO ir direktoriui Gintarui Sluckui! Jau vasaros pradžioje, tik prasidėjus vasaros projektui "Vasaros atostogos - vaikų džiaugsmui 2013", į Telšiuose vykstančią stovyklą atvyko didžiulis, pilnai prikrautas automobilis su dovanomis vaikams.

 

Daiktadėžės, įvairiausių spalvų ir formų dėžutės, užrašų knygos ir albumai, reikmenys mokyklai, balto bei spalvoto popieriaus prikrautos dėžės užsiėmimams - ir dovanų kiekis, ir originalumas nustebino visus mačiusius. 

 

Kiekvienas vaikas iš stovyklos išvyko su dovanomis - už aktyvų dalyvavimą būreliuose, už pasirodymą Talentų SHOW, už laimėjimus sportinėse varžybose, už gerus darbus stovykloje, kuriuos matė ir patyrė kiti vaikai.....Be galo visi džiaugėmės, kad vienos įmonės parama gali pradžiuginti tokį didžiulį būrį - daugiau 300 vaikų, atvykusių iš įvairių Lietuvos miestų ir rajonų, iš įvairiausių šeimų ar iš vaikų globos namų...

 

Sakome AČIŪ įmonei BIGSO, kad dovanomis galėjome nustebinti vaikų vadovus-savanorius, Telšių specialiosios mokyklos mokytojus ir auklėtinius. 

 

Manome, kad kiekvienas vaikas su įteikta dovana parsivežė ir dalelę mūsų visų, organizatorių ir rėmėjų, geros nuotaikos, dėmesio, šilumos ir jautrumo...

 

 

 

Vaikai stovykloje "Draugai" su BIGSO dovanomisKomentarai (0) Rašyti komentarą +

Komentarų dar nėra. Būk pirmas ir pakomentuok!


Vardas:
El.paštas (nebūtina):
Komentaras:
Apsaugos kodas:
(Jeigu blogai matote kodą, spauskite ant paveiksliuko.)