Naujos nuotraukos


Mes Facebooke

Mūsų puslapis facebooke

Reklama

Svetainių kūrimas


Naujienos

Finišuoja tarptautinis projektas „Dalijimasis gerąja patirtimi apie darbą su socialinės atskirties vaikais“

2015-05-08 10:08:44

2015 m. balandžio 22 d. Telšiuose Labdaros ir paramos fondas "G vaikų pasaulis" organizavo respublikinę konferencija-apskrito stalo susitikimą. 

 

Sulaukėme svečių iš visos Žemaitijos rajonų - Mažeikių, Plungės, Platelių, Telšių, Rietavo, Klaipėdos, Raseinių, Gargždų, Šilalės. Konferencijos dalyviai  - rajonų Vaikų teisių apsaugos skyrių, vaikų globos namų, socialinių paslaugų centrų, vaikų laisvalaikio centrų bei kitų biudžetinių bei nevyriausybinių organizacijų vadovai ir atsakingi darbuotojai.

 

 

Konferencijos bei diskusijų metu gilinomės į aktualias temas, susijusias su socialinės atskirties vaikais ir jaunimu, - jų popamokinę veiklą, laisvalaikį, įsidarbinimo galimybes, visuomenės pagalbą šiems vaikams ir jaunimui tapti aktyvia visuomenės dalimi, dalijomės gerąja patirtimi ir problemomis, su kuriomis susiduriame tiesiogiai dirbdami.

 

Produktyvią dieną užbaigėme nuotaikinga ekskursija su gidu (Andrius Dacius) po Telšių miestą.

 

Ši respublikinė konferencija-apskrito stalo susitikimas yra dalis Labdaros ir paramos fondo  "G vaikų pasaulis" vykdomo tarptautinio projekto "Dalijimasis gerąja patirtimi apie darbą su socialinės atskirties vaikais". Projektą dalinai finansuoja Norden Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje (projektą vykdome su Latvijos ir Islandijos organizacijomis).  

 

Mūsų darbuotojų laukia vienos dienos vizitas į Latviją, Kekavos miestą, kur su Latvijos partneriais lankysime jų mieste veikiančius dienos vaikų ir jaunimo centrus, dalinsimės gerąja patirtimi. Gegužės mėnesio pabaigoje lietuvių ir latvių komanda vyksime į 7 dienų vizitą Islandijoje, semsimės Islandijos organizacijų, dirbančių su socialinės atskirties vaikais ir jaunimu, patirties.

 

Projekto veiklos finišuoja su tarptautine konferencija birželio 11 d. Palangoje.

 

Keletą nuotraukų iš renginio galite pamatyti https://www.facebook.com/media/set/?set=a.828026820585841.1073741837.150694514985745&type=1

 

Projektą dalinai finansuoja
Komentarai (0) Rašyti komentarą +

Komentarų dar nėra. Būk pirmas ir pakomentuok!


Vardas:
El.paštas (nebūtina):
Komentaras:
Apsaugos kodas:
(Jeigu blogai matote kodą, spauskite ant paveiksliuko.)