Naujos nuotraukos


Mes Facebooke

Mūsų puslapis facebooke

Reklama

Svetainių kūrimas


Naujienos

„G vaikų pasaulis“ kuria vaikų traukos centrą Plungės rajone

2014-12-11 16:37:28

Suprasdami Lietuvos įmonių svarbią socialinę veiklą, kviečiame įprasminti įmonės darbus vaikams tęstiniame respublikiniame projekte „Kuriu ateitį“, kurį inicijavo ir vykdo Labdaros ir paramos fondas „G vaikų pasaulis“ su VšĮ Vaikų ir jaunimo centru „Džiaugsmo slėnis“. Projektas, prasidėjęs 2013 m., bus tęsiamas iki 2016 m. pabaigos.

 

Vykdomos veiklos, susijusios su jaunimo profesiniu orientavimu, būsimos profesijos pasirinkimu, amatų įsisavinimu, jauno žmogaus socializacija visuomenėje, pasitikėjimu savimi ir  asmenybės bei gebėjimų ugdymu – kad jaunas žmogus pasiruoštų darbo rinkai ir taptų geru specialistu, kurio reikia Lietuvos darbdaviams:

  1. Su mažiau galimybių turinčiu jaunimu, vaikų globos namuose augančiais vaikais dirba fondo darbuotojai, savanoriai, studentai, įmonių darbuotojai, specialistai. Programa ruošiama ir pildoma pagal poreikį.
  2. Vykdomas projektas „Vasaros atostogos – vaikų džiaugsmui“ - vasaros atostogų metu vaikus ir jaunimą kviečiame į stovyklas „Draugai“ – muzikos, meno, kalbų mokymosi ir sporto „kalves“, kur jau ketvirtus metus vaikai iš įvairių Lietuvos miestų bei rajonų skinasi kelią ateičiai: kuria, mokosi, bendrauja (2011-2013  metais, didžiąja dalimi iš rėmėjų skirtų lėšų, 583 vaikai ir jaunimas, 2014 m.– virš 410 vaikų ir jaunimo dalį savo atostogų praleido minėtose stovyklose; www.stovykladraugai.lt).
  3. Organizuojame patys ir vykstame kaip partneriai į vietinius, respublikinius, tarptautinius projektus (Kroatija, Belgija, Islandija, Prancūzija, JAV).
  4. Plėtojame ir auginame savanorystės idėją. Kviečiame lietuvius ir užsienio savanorius nuo 17 metų į 10 dienų - 2 mėnesių trukmės projektus. 
  5. Dalijamės patirtimi – dalyvavome projekte „Pasitikėk savimi“, vykdomame su Lietuvos Darbo birža; nuo 2013 m. dalyvaujame projekte Eglutės.lt, vykdome jį su įvairių miestų vaikų globos namų, dienos centrų, universalių daugiafunkcių centrų auklėtiniais.

Nuo 2014 m. rugsėjo mėn. fondas kuriasi Plungės raj. – kartu su VšĮ Vaikų ir jaunimo centru „Džiaugsmo slėnis“ steigia, stato ir kuria vaikų ir jaunimo centrą su atviromis erdvėmis meninei veiklai, sportui, gydymuisi bei sveikatinimui, maitinimui bei apgyvendinimui visos Lietuvos miestų bei rajonų vaikams ir jaunimui.

 

Ieškome investuotojų, rėmėjų, geros valios Lietuvos ir užsienio žmonių bei įmonių:

-      prisidėti prie fondo centro statybos ir įrengimo (veiklų pastato – 300 kv. m - minimalus biudžetas 450 000 Lt); projekto autorius – UAB „Archvizija“;

-      tarpininkauti, ieškant rėmėjų ir investuotojų Lietuvoje ir užsienyje;

-      prisidėti prie veiklų ar renginių finansavimo (lėšomis bei įvairiais daiktais, maisto produktais);

-      rengti bendrus projektus (sąskrydžius, mokymus ir pan.).

 

2014 m. pabaigoje-2015 m. pradžioje lėšos skiriamos projektavimo darbams bei elektros, artezinio gręžinio, vietinių valymo įrengimų statybai. Pastatų statybų pradžia numatyta 2015 m. pavasarį.

 

 Pasidalinkime gerumu ir kartu KURKIME ATEITĮ !  Jūsų pagalba mums reikalinga!
Komentarai (0) Rašyti komentarą +

Komentarų dar nėra. Būk pirmas ir pakomentuok!


Vardas:
El.paštas (nebūtina):
Komentaras:
Apsaugos kodas:
(Jeigu blogai matote kodą, spauskite ant paveiksliuko.)