Naujos nuotraukos


Mes Facebooke

Mūsų puslapis facebooke

Reklama

Svetainių kūrimas


Naujienos

Į vaikų vasaros stovyklas - su fondo finansavimu

2011-08-26 08:34:00

Jau nuo ankstyvo pavasario Labdaros ir paramos fondas "G vaikų pasaulis" ruošiasi visos vasaros projektui "Padovanok vaikui vasaros džiaugsmą". Šio projekto tikslas - suteikti galimybę vaikams iš daugiavaikių šeimų, socialiai remtinų šeimų, gabiems bei aktyviems vaikams dalį vasaros atostogų praleisti vaikų vasaros stovykloje Balsiai ir Virvytė (Mažeikių rajone). Stovyklose vaikai praleis dešimt dienų, pasirinktinai birželio - rugpjūčio mėnesiais.

 

Į stovyklas, fondui pilnai finansuojant viso kelialapio kainą, išvažiuos ne mažiau 50 vaikų iš Žemaitijos. Fondui aukoja įmonės, organizacijos bei fiziniai asmenys. Be to, surinkti lėšų vasaros projektui buvo pasitelktas labdaringas muzikinis renginys - Manto ir Kauno Bigbendo FRANK SINATRA show.

 

Balsių ir Virvytės vaikų sporto ir poilsio stovyklos, į kurias suvažiuoja vaikai iš visos Lietuvos kampelių, turi neabejotinai gerą reputaciją vaikų ir jų tėvų tarpe. Tai ir pritraukė Labdaros ir paramos fondo "G vaikų pasaulis" dėmesį. Fondo iniciatyva Balsių stovykloje sporto užsiėmimus ves Skidmoro koledžo (JAV) studentė, koledžo moterų krepšinio komandos trenerio asistentė Gedvilė Gineitytė, vasaros atostogų metu sugrįžusi į Lietuvą.

 

"Jeigu vaikų akys žibės ir lūpos šypsosis, vadinasi, mūsų darbas nenuėjo veltui" - fondo steigėja Kristina Fiodorova su nekantrumu laukia į pirmą stovyklos pamainą atvykstančių pačių mažiausių, 7- 10 metų amžiaus vaikų.

 

Nuotraukoje iš kairės: fondo steigėja Gabrielė Gineitytė, atlikėjas Mantas, fondo vadovė Jūratė Gineitienė, fondo steigėja Kristina Fiodorova. Nuotrauka Simonos Čivinskės.
Komentarai (0) Rašyti komentarą +

Komentarų dar nėra. Būk pirmas ir pakomentuok!


Vardas:
El.paštas (nebūtina):
Komentaras:
Apsaugos kodas:
(Jeigu blogai matote kodą, spauskite ant paveiksliuko.)