Naujos nuotraukos


Mes Facebooke

Mūsų puslapis facebooke

Reklama

Svetainių kūrimas


Naujienos

Idėja+. Europos jaunimo savaitė

2015-05-11 09:48:38

Gegužės 5 d. Mažeikių rajono savivaldybėje vyko Europos jaunimo savaitės renginys „Idėja +“. Labdaros ir paramos fondas „G vaikų pasaulis“ dalyvavo  su idėja „Savanorystė+“.

 

„Savanorystė+”: ieškome bendradarbiavimo kelių su Mažeikių nevyriausybine organizacija „Gerumo galia“, dirbančia su neįgaliais vaikais ir jų šeimomis. 2015 m. mūsų didelių Draugų ir Rėmėjų - Kazickų šeimos fondo – pagalba pradėjome draugystę su Nacionaline Alopecijos Asociacija.

 

Iš pačių organizacijų narių pasakojimų matome, jog sergantys vaikai bei jų šeimos nariai bijo įsilieti į bendruomenę ir dalyvauti bendrose veiklose su sveikais vaikais, baimindamiesi patyčių ir nesupratimo. Savanoriai, kurie nėra bendravę su sergančiais vaikais, taip pat turi baimę dirbti su jais.

 

 

Turime kvietimą iš Nacionalinės Alopecijos Asociacijos padėti organizuoti asociacijos narių šeimų stovyklą jau šį liepos mėnesį. Matome poreikį ruošti savanorius darbui su sergančiais ir neįgaliais vaikais. Ir tai yra mūsų idėja ir tikslas, kurio link einame, kad galėtume produktyviai prisidėti ir padėti sergantiems vaikams įsilieti į bendruomenes, rasti bendrumo veiklose, nugalėti netikrumą ir baimę bendrauti su kitokiais nei mes patys.

 

Renginio „Idėja+“ metu iš viso buvo pristatytos 9 idėjos. Komisijos nariai labiausiai įkvėpiančia idėja išrinko Tatjanos Frenkel „Įkvėpk ir būk įkvėptas“. Charizma trykštanti mergina priminė dalyviams, koks svarbus yra bendravimas ir gerų emocijų skyrimas artimiems draugams, šeimos nariams ar pažįstamiems.

 

Komisijos sprendimu gegužės 7 d. T. Frenkel dalyvavo Nacionaliniame Europos jaunimo savaitės renginyje Vilniuje, į sostinę suvažiavo visų Lietuvos savivaldybių jaunimas su pačiomis įdomiausiomis idėjomis.

 

Geriausios idėjos autorius bus pakviestas dalyvauti pažintinėje kelionėje į Europos Sąjungos institucijas Briuselyje 2015 m. liepos 12–14 d. Vizito metu vyks vaidmenų žaidimas apie ES sprendimų priėmimo procesą, diskusijos su Europos Komisijos ir Europos Parlamento darbuotojais. Pažintinę kelionę organizuoja ir prizą steigia Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje.

 

Daugiau nuotraukų iš renginio galite rasti 
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.835108363211020.1073741839.150694514985745&type=1 
Komentarai (0) Rašyti komentarą +

Komentarų dar nėra. Būk pirmas ir pakomentuok!


Vardas:
El.paštas (nebūtina):
Komentaras:
Apsaugos kodas:
(Jeigu blogai matote kodą, spauskite ant paveiksliuko.)