Naujos nuotraukos


Mes Facebooke

Mūsų puslapis facebooke

Reklama

Svetainių kūrimas


Naujienos

I'm Important Because I'm Myself

2015-10-20 15:49:21

... Jeigu, jau būdamas suaugęs, galėtum pasakyti: neleido tyčiotis iš manęs, neleido tyčiotis man ir aš netoleravau patyčių, - būtume visai kita visuomenė. 

 

Tačiau šiandieninė situacija vis dar nerodo teigiamų ženklų: kas antras, kas trečias vaikas, paauglys, jaunuolis patiria patyčias. Lietuva beveik visose mokinių amžiaus grupėse pirmauja pagal vaikų, patiriančių patyčias, skaičių. Reiškinys ilgai gyvuoja ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos valstybėse.  

 

Ar galime įveikti patyčias?  Mes nenugalėsime viso pasaulio, neišmokysime visų aplinkinių elgtis vieni su kitais kuo pagarbiau, jautriau, staiga netapsime visi tolerantiški...Tačiau galime išmokti ir išmokyti kitus būti stipriais dvasiškai, jautriais kitam skriaudžiamam ar kitaip atrodančiam. O pradėti turime nuo savęs: mokytis būti pakančiam, toleruoti aplinką ir aplinkinius, būti pozityviais ir optimistais. Ir padėti kiekvienam suprasti, kad jis yra svarbus, kad jis ypatingas, ir net jeigu kažkam atrodo, kad jis kitoks, jis vis tiek yra mylimas. Turime kelti jaunų žmonių savivertę, mokyti juos vidinės stiprybės, charakterio tvirtumo, savęs, kaip asmenybės tobulinimo.

 

Projekto tikslas - didinti jaunų žmonių sąmoningumą, informuotumą patyčių srityje, paskatinti juos aktyviai dalyvauti sprendžiant šią opią problemą, kartu įtraukiant visuomenę. 

 

Dalyvaujančios šalys: Lietuva, Italija, Bulgarija, Suomija, Čekija.

 

Tad jei tau 16-18 metų ir esi motyvuotas dalyvauti jaunimo mainuose - registruokis. Mes tavę laukiame :)

 

 

Projektą dalinai finansuoja 
Komentarai (0) Rašyti komentarą +

Komentarų dar nėra. Būk pirmas ir pakomentuok!


Vardas:
El.paštas (nebūtina):
Komentaras:
Apsaugos kodas:
(Jeigu blogai matote kodą, spauskite ant paveiksliuko.)