Naujos nuotraukos


Mes Facebooke

Mūsų puslapis facebooke

Reklama

Svetainių kūrimas


Naujienos

Išdalintos velykinės Viči dovanos daugiavaikių šeimų vaikams

2015-04-07 15:47:26

Prieš ilgąjį šv. Velykų savaitgalį Labdaros ir paramos fondo „G vaikų pasaulis“ Rėmėjai ir Draugai Vičiūnai Group padovanojo didžiules dėžes įmonės gamintos produkcijos – žuvies gaminių, koldūnų, kiaušinių, bandelių, kad pradžiugintume kelias šeimas ir suteiktume jiems sočias šv. Velykas.

 

Vičiūnai Group dovanota produkcija

 

Fondo „G vaikų pasaulis“ atstovės aplankė šeimą Plungės rajone ir 3 šeimas Mažeikių rajone. Aplankytos šeimos itin džiaugėsi tokiomis gausiomis dovanomis ir dėkojo Rėmėjams!

 

Fondo direktorė Gabrielė Gineitytė:

 

„Daugiavaikė šeima, kurią aplankėme Plungės raj., augina 10 vaikų – vyriausiajam 16 metų, o jauniausiajam 3 mėn. Praleidome valandą bendraudami su tėveliais ir vaikais, išklausėme jų svajones ir siekius.

 

Dalis šeimos, kurioje auga 10 vaikų

 

Šiai šeimai itin reikalinga finansinė pagalba – tėtis pasakojo, kaip jau kelinti metai planuoja sutvarkyti namie kanalizaciją, kad vaikai turėtų dušą ir tualetą, tačiau tai didžiulės investicijos, kurių šeima kol kas negali sau leisti. Be to, šeimai labai praverstų dviaukštė lova ir valgomojo stalas, prie kurio galėtų susėsti visi 12 šeimos narių.“

 

Mama ir sūnus pristatė ir kelis savo augintinius :)

 

Jei galite kuo nors prisidėti prie šios šeimos gerovės (daiktais ar pinigais), kreipkitės telefonu +370 657 53131 arba el. paštu info@gvaikupasaulis.lt

 

 

 


Komentarai (0) Rašyti komentarą +

Komentarų dar nėra. Būk pirmas ir pakomentuok!


Vardas:
El.paštas (nebūtina):
Komentaras:
Apsaugos kodas:
(Jeigu blogai matote kodą, spauskite ant paveiksliuko.)