Naujos nuotraukos


Mes Facebooke

Mūsų puslapis facebooke

Reklama

Svetainių kūrimas


Naujienos

„Išmokime istorijos pamokas, kad į jas negrįžtume“

2015-04-01 10:23:29

Labdaros ir paramos fondas „G vaikų pasaulis" 2015 m. laimėjo projektą, finansuojamą Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerijos. Tad šią vasarą, trijų stovyklos „Draugai" pamainų metų, bus įgyvendinamaprograma Išmokime istorijos pamokas, kad į jas negrįžtume"kuri orientuota į jaunimo pilietinį ir patriotinį ugdymą.

 

Dirbdami su vaikais bei jaunimu pastebime, kad patriotiškumas, pilietiškumas, atvirumas pasauliui jiems nėra vienos svarbiausių vertybių. Suprantame, kad demokratiškumo bei pilietinės visuomenės branda yra viena aktualiausių šiandieninės Lietuvos užduočių. Todėl siekiame ugdyti pilietinį jaunimą, kelti jų sąmoningumą, didinti susidomėjimą Lietuvos kariuomenės istorija, šviesti ir informuoti apie Lietuvos kariuomenę bei jos vaidmenį užtikrinant šalies saugumą.

 

Programos tikslas: suburti jaunimą į sukarintas-išgyvenimo stovyklas, išmokyti jaunimą suprasti taikos ir karo meto skirtumus, pabrėžiant tautos vienybės svarbą šiandien ir ateityje.

 

Prie šio projekto įgyvendinimo prisidės partneriai - vaikų ir jaunimo stovykla „Draugai", LLA (Lietuvos Laisvės armijos) sąjunga, Mažeikių Dažasvydžio ir Šratasvydžio klubas (atitarnavę Lietuvos kariuomenėje, buvę ir esami kariai savanoriai iš KASP 6-tosios rinktinės 603 pėstininkų kuopos), Lietuvos Šaulių sąjunga, Plungės rajono viešoji biblioteka ir t.t.

 

Sukarintos-išgyvenimo stovyklos ir jų metu vykstančios veiklos organizuojamos gamtoje: vaikų ir jaunimo laukia pažintis su šalies kariuomenės istorija, išgyvenimo pamokos, nakvynė kareiviškose palapinėse, žygiai, rikiuotės, disciplina, orientavimasis aplinkoje. Stovyklautojai dalyvaus diskusijose apie krašto apsaugą, apie savo galimybes, sulaukus pilnametystės, įsijungti į šią veiklą.

 

Programa organizuojama Plungės rajone, vaikų ir jaunimo stovykloje „Draugai".

 

Projektą dalinai finansuoja Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija.

Komentarai (0) Rašyti komentarą +

Komentarų dar nėra. Būk pirmas ir pakomentuok!


Vardas:
El.paštas (nebūtina):
Komentaras:
Apsaugos kodas:
(Jeigu blogai matote kodą, spauskite ant paveiksliuko.)