Naujos nuotraukos


Mes Facebooke

Mūsų puslapis facebooke

Reklama

Svetainių kūrimas


Naujienos

Jaunimas siekia tautų vienybės

2015-05-07 17:37:52

Labdaros ir paramos fondas „G vaikų pasaulis“ sulaukė puikios žinios, jog laimėjo Erasmus+ projektą „Europos vienybės pamokos. Mums ir ateities kartoms“, kurį vykdysime 2015 m. rugpjūčio mėnesį. Itin džiaugiamės, kad sulauksime svečių net iš keturių užsienio šalių: projekte dalyvaus jaunimas iš Lietuvos, Estijos, Čekijos, Italijos ir Vengrijos.

 

Ekspertų pastabos dėl mūsų projekto kokybės buvo itin optimistiškos: Parengtas stiprus projektas, atsižvelgiant į organizacijų poreikius ir dabartinę situaciją.“


Šiuo projektu siekiame įvertinti Šaltojo karo įtaką dabartinei geopolitinei situacijai ir ateities kartoms. Jaunimas iš 5 skirtingų šalių yra pakviestas į sukarintą/išgyvenimo stovyklą, kur stengsimės įrodyti tautų vienybės svarbą šiandieninei Europai ir jos ateičiai.

 

Projekto metu žygiuosime partizanų keliais, lankysime Šaltojo karo muziejų (bunkerius) Plateliuose, diskutuosime apie Europos istoriją, žiūrėsim meninius/dokumentinius istorijos filmus, susipažinsime su skirtingomis kultūros, žaisime orientacinius/strateginius žaidimus, susipažinsime su kariniais ginklais ir t.t.

 

Laukiame užsienio svečių ir begalės įspūdžių! :)

 

Projektą dalinai finansuoja Erasmus+ programa.

  
Komentarai (0) Rašyti komentarą +

Komentarų dar nėra. Būk pirmas ir pakomentuok!


Vardas:
El.paštas (nebūtina):
Komentaras:
Apsaugos kodas:
(Jeigu blogai matote kodą, spauskite ant paveiksliuko.)