Naujos nuotraukos


Mes Facebooke

Mūsų puslapis facebooke

Reklama

Svetainių kūrimas


Naujienos

Jaunimo 10-ies metų planas

2017-01-27 11:32:15

Savo organizacijos darbo praktikoje stebime, kad darbe su vaikais ir jaunimu, ypač paaugliais, yra reikalingas stiprus lyderis, gebantis aiškiai ir įtikinamai kalbėti, kūrybiškai mąstyti ir tuo pačiu būti draugas jiems.

 

2016 m. lapkričio 18-25 d. įgyvendinome tarptautinį jaunimo mainų projektą „ME in 10 Years“ kartu su partnerėmis organizacijomis iš Latvijos ir Lenkijos siekdami padėti jaunimui suprasti lyderystės svarbą šiuolaikiniame pasaulyje, mokytis lyderystės, ugdyti lyderio savybes per savęs pažinimą, savo gyvenimiškos, darbinės ir asmeninės ateities matymą.

 

 

Per 8 veiklų dienas nuveikėme labai daug:

 

- Savanoriavome Degaičių darželyje, kur jaunimas per praktiką susipažino su savanoryste. Popietė darželyje suteikė daug įspūdžių bei emocijų ir dalyviams, ir darželinukams. Savanorystės metu jaunimas greitai susibendravo su mažaisiais draugais. Tai nebuvo sunku net ir užsienio dalyviams. Ir visi liko itin patenkinti bei nustebinti rezultatu.

 

 

 

- Apsilankėme Mažeikių priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje. Tarnybos darbuotojai buvo itin draugiški ir aprodė jaunimui viską, kas įmanoma: oficialią prezentaciją apie gaisrininkų darbą, leido jaunimui pasimatuoti gaisrininko rūbus, nusileisti gaisrininko strypu, išvynioti vandens žarną, pavežiojo jaunimą aplink kvartalą gaisrinėje mašinoje su įjungtomis sirenomis ir iškėlė dalyvius gaisrinės mašinos bokštelių į viršų! Visi dalyviai grįžo pilni įspūdžių.

 

 

 

 

- Surengėme geriausio jaunojo lyderio rinkimus – prezidento rinkimų simuliaciją. Ši finalinė veikla puikiai subūrė projekto jaunimą, išryškino per savaitę iškilusius lyderius, kurie tapo „partijos“ grupių lyderiais – kandidatais į prezidentus. Simuliacija, pasiruošimas rinkimams, kampanijos plakato kūrimas, kampanijos video prezentacijos kūrimas suteikė galimybę atskleisti jaunimo kūrybiškumą, kiekvienas iš jų atrado, kurioje srityje yra stipriausias. Įdomiausia dalis įvyko prisistačius visiems kandidatams ir prasidėjus tikriems debatams tarp jų dėl ideologijų skirtumų.

 

 

... ir dar daug daug visko...

 

     

 

     

 

Labdaros ir paramos fondas „G vaikų pasaulis“ taria nuoširdų AČIŪ prie projekto įgyvendinimo prisidėjusiems:

Klaudas Žylė - už veiklas su projekto dalyviais;

Ramutė Jarmolavičienė - už veiklas su projekto dalyviais;

UAB „Taumona“ - už savo įmonės pristatymą ir už galimybę susipažinti su gamybos procesu;

Mažeikių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba - už gaisrinės bei gaisrininko darbo pristatymą ir leidimą jaunimui išbandyti gaisrininko darbo įrankius;

Cerera foods - už sausus pusryčius jaunimui projekto metu;

Mažeikių muziejus - už muziejaus parodų pristatymą;

Mažeikių Gabijos gimnazija - už Jūsų gimnazijos jaunimo dalyvavimą projekte bei galimybę naudotis gimnazijos patalpomis projekto veikloms;

Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija - už gimnazijos pristatymą;

Telšių Ateities progimnazijos Degaičių skyrius - už galimybę jaunimui savanoriauti su vaikučiais.

 

Projektą dalinai finansavo Erasmus+ programa.
Komentarai (0) Rašyti komentarą +

Komentarų dar nėra. Būk pirmas ir pakomentuok!


Vardas:
El.paštas (nebūtina):
Komentaras:
Apsaugos kodas:
(Jeigu blogai matote kodą, spauskite ant paveiksliuko.)