Naujos nuotraukos


Mes Facebooke

Mūsų puslapis facebooke

Reklama

Svetainių kūrimas


Naujienos

Kėdainiuose ir Plungėje - labdaros projekto „Dovanok vaikui šypseną“ startas

2012-11-26 23:58:38

Savaitgalį Kėdainiuose ir Plungėje turą per Lietuvą pradėjo labdaros projektas „Dovanok vaikui šypseną“. Nors į pirmuosius koncertus ateiti ir pasidalinti gerumu ryžosi nedaug žiūrovų, nuoširdi šventė nepaliko abejingų. Organizatoriai skaičiuoja, kad už parduotus bilietus ir meno kūrinius aukcione į žiemos stovyklą bus galima pakviesti keletą likimo nuskriaustų vaikučių iš minėtų abiejų miestų.

Kėdainiuose ir Plungėje, pardavus bilietus, surinkta 1505 Lt; „tyliųjų“ aukcionų metu parduota 10 darbų, už kuriuos gauta 425 Lt.

 

Muzikinė dovana

 

Koncerte autorinėmis dainomis ir teatralizuotu pasirodymu džiugino Laura Remeikienė su jaunaisiais „Lauros studijos“ atlikėjais iš Šiaulių. Spalvingas pasirodymas patiko ne tik mažiesiems, bet ir atžalas atlydėjusiems suaugusiems klausytojams. Muzikinė staigmena, kai scenoje prie mikrofono stojo elfėmis ir smurfais virtę žiūrovai iš salės, privertė nusišypsoti visus, kaip ir dainuoti jau tiesiog gerumo himnu tapusią dainą „Gerumo sparnai“.

Bilietais į koncertą pradžiuginti Kėdainių vaikų globos namų „Saulutė“ ir Kėdainių vaikų dienos centro „Tavo svajonė“ auklėtiniai; Plungės vaikų globos agentūros „Cyrulis“ ir Plungės specialiosios mokyklos vaikai.

 

Labdaros aukcione – vietos tautodailininkų darbai

 

Prieš koncertą žiūrovai turėjo galimybę dalyvauti labdaros aukcione. Jam autorinius darbus aukojo profesionalūs menininkai, amatininkai ir mėgėjai iš visos Lietuvos. Prie kilnaus tikslo – padovanoti likimo nuskriaustiems vaikams kelialapį į žiemos ir vasaros stovyklas - aktyviai prisijungė ir Kėdainių krašto dailės draugijos bei Plungės tautodailininkų sąjungos nariai. Artimiausiu metu aukcionas bus surengtas ir kituose miestuose, tad neparduoti darbai keliaus po Lietuvą tol, kol ras savąjį pirkėją.

   

 

Siekiama vėjo malūnėlių rekordo

                                

Kėdainiai ir Plungė – pirmieji miestai, kuriuos aplankė labdaros projektas „Dovanok vaikui šypseną“. Viso turo per Lietuvą metu bus registruojami žiūrovų ir savanorių pagaminti vėjo malūnėliai bei siekiama rekordo. Rekordas, anot organizatorių, tarsi simbolizuoja gerumo pergalę ir tikėjimą, kad galima susivienyti bendram kilniam tikslui.

„Siekiame spręsti vieną iš rimčiausių daugiavaikių, skurdžiai gyvenančių šeimų socialinių problemų – pasirūpinti atžalų laisvalaikio užimtumu. Džiaugiamės, kad žmonės palaiko šią mūsų idėją ir prisideda ateidami į koncertą, dalyvaudami aukcione. Vaikams svarbu turėti vaikystę, lai ta vaikystė būna su šypsena“, - pakiliai nusiteikusi po pirmojo labdaros renginio kalbėjo organizatorė Jūratė Gineitienė.

   

Koncertų su labdaros misija viešnagė dar numatyta Telšiuose (lapkričio 24 d.), Mažeikiuose (gruodžio 1 d.) ir Klaipėdoje (gruodžio 2 d.).

 

                                                       

Labdaros ir paramos fondas „G vaikų pasaulis“ dėkoja už pagalbą rėmėjams ir partneriams:

Bronziniams rėmėjams - UAB „Ryterna“ (Kaunas), UAB „Gamo“ (Mažeikiai), UAB „Sideritas“ (Mažeikiai), A.Baltmiškio firma „Spaudos lankas“ (Telšiai).

Rėmėjams - UAB „Transporto vystymo grupei“ (Kėdainiai), UAB „Plungės Jonis“ (Plungė), UAB „Slėnis“ (Telšiai), UAB „Keliavežys“ (Plungė); leidyklai „Aukso pieva“ (Vilnius).

UAB „Supergiftas“ (Vilnius); UAB „Verslas verslui“ (Vilnius) – už padovanotas priemones vėjo malūnėliams gaminti. Mažeikių Ventos pagrindinės mokyklos moksleiviams ir jų mokytojams už pagamintus vėjo malūnėlius.

UAB „Lirena“ – už skanų maistą, kuriuo vaišinome dainorėlius.

Informaciniams partneriams - Kėdainių rajono laikraščiams „Kėdainių mugė“, „Rinkos aikštė“, „Rygvedos televizijai“, portalui „Knypava.lt“; Kėdainių krašto dailės draugijos nariams ir pirmininkei Albinai Mackevičienei.

Plungės ir Rietavo krašto laikraščiui „Žemaitis“; Plungės rajono ir Rietavo krašto laikraščiui „Plungė“; laikraščiui Plungės rajono ir Rietavo savivaldybės žmonėms „Plungės žinios“; laikraščiui „Rietavo žemė“; Plungės radijo stočiai „Spindulys“ bei Telšių krašto televizijai. 
Komentarai (0) Rašyti komentarą +

Komentarų dar nėra. Būk pirmas ir pakomentuok!


Vardas:
El.paštas (nebūtina):
Komentaras:
Apsaugos kodas:
(Jeigu blogai matote kodą, spauskite ant paveiksliuko.)