Naujos nuotraukos


Mes Facebooke

Mūsų puslapis facebooke

Reklama

Svetainių kūrimas


Naujienos

Koncertų turas „Dovanok vaikui šypseną“

2012-11-06 01:16:18

Labdaros ir paramos fondas „G vaikų pasaulis“, tęsdamas projektą „Dovanok vaikui šypseną“, rengia koncertų turą po Lietuvą su labdaros misija. Koncertai skirti vaikams ir jų tėveliams.

 

 

 

Koncertai vyks 2012 m. lapkričio – gruodžio mėnesiais penkiuose Lietuvos miestuose:

lapkričio 10 d. Kėdainiuose;

lapkričio 11 d. Plungėje;

lapkričio 24 d. Telšiuose;

gruodžio 01 d. Mažeikiuose;

gruodžio 02 d. Klaipėdoje.

 

Pripažinimą ir klausytojų simpatijas pelniusią koncertinę programą „Tuk tuk, širdele“ pristatys atlikėja ir dainų autorė Laura Remeikienė bei „Lauros studijos“ vaikai (Šiauliai).

Kartu su koncertais labdaros ir paramos fondas vykdys „tylųjį“ labdaros aukcioną, t.y. renginio dalyviai galės įsigyti menininkų paaukotų autorinių darbų ir taip paremti pagalbos stokojančius vaikus.

 

Projekto metu surinktos lėšos bus skirtos: daugiavaikių, skurdžiai gyvenančių šeimų vaikams; tėvų netekusiems ar jų paliktiems vaikams; šių vaikų popamokinės veiklos, laisvalaikio užimtumo kūrimui, mokslo ir gyvenimo sąlygų gerinimui. Fondo remiami vaikai yra kviečiami į sporto ir kūrybinio užimtumo stovyklas „Draugai“, kurias kiekvienais metais organizuoja Labdaros ir paramos fondas “G vaikų pasaulis“.

 

Rėmėjai bus laukiami labdaros koncertuose, rėmėjų įmonių vadovus pakviesime pasidalinti kilnumui įkvepiančiomis mintimis ant scenos.

 

Sieksime rekordo! Žiūrovai galės atsinešti arba jiems dovanosime (gaminti padės savanoriai) vėjo malūnėlius. Rekordo tikslas – viso turo metu suskaičiuoti kuo daugiau vėjo malūnėlių.

 

Laukiame Jūsų koncertuose!
Komentarai (0) Rašyti komentarą +

Komentarų dar nėra. Būk pirmas ir pakomentuok!


Vardas:
El.paštas (nebūtina):
Komentaras:
Apsaugos kodas:
(Jeigu blogai matote kodą, spauskite ant paveiksliuko.)