Naujos nuotraukos


Mes Facebooke

Mūsų puslapis facebooke

Reklama

Svetainių kūrimas


Naujienos

Manto ir Kauno Bigbendo koncertas Mažeikiuose

2011-10-21 01:18:55

Pavasarį sutikome gražiu koncertu Mantas ir Kauno Bigbendas FRANK SINATRA show.

 

Kovo 19 d. Mažeikių kultūros centro salėje turėjome ypatingą progą mėgautis gera muzika, klausytis puikaus orkestro atliekamų kūrinių ir, žinoma, stebėti žaviojo atlikėjo Manto Jankavičiaus pasirodymą.

 

Kas yra Frank Sinatra, turbūt, pristatinėti nereikia. Jo dainas tebedainuoja visas pasaulis. „Nenoriu atkartoti ar kopijuoti šio scenos grando, o tik pristatyti jo mažiau žinomas dainas ir sukurti gerą atmosferą. Sinatros dainas įsivaizduoju skambant tik su gyvu orkestru – kitaip ir būti negali. Tokia tų dainų specifika, reikalaujanti tikrų instrumentų skambesio, todėl labai džiaugiuosi, kad koncertuosime kartu su tikrais profesionalais - Kauno “Bigbendu”,“- pasakoja Mantas.

 

Atmosfera iš tikrųjų buvo puiki! Muzika skambėjo įspūdingai! Juk scenoje profesionalai. Kartu su Kauno Bigbendu, grojo garsus trimitininkas Valerijus Ramoška, saksofonininkas Rimantas Brazaitis, dirigentas Tomas Botyrius.

 

Lietuvos žiūrovai šį projektą išrinko geriausiu 2010 metų koncertu Lietuvoje.

 

Labdaros ir paramos fondui „G vaikų pasaulis“ šis koncertas - naujas projektas. Jo tikslas - surinkti lėšas, kelialapių vaikams į vasaros sporto ir poilsio stovyklą išpirkimui. Taigi, dalis pinigų už parduotus bilietus bus skirta projekto įgyvendinimui. Norime padėti daugiavaikėms šeimoma, taip pat toms šeimoms, kurios gyvena skurdžiau ir negali skirti lėšų savo šeimos poilsiui, išvykoms ar kelionėms. Be to, orientuosimės į vaikus, kurie mėgsta sportą, stengiasi mokytis ir daro pažangą. Tikimės, kad vaikams patiks aktyvus poilsis, įvairūs sporto užsiėmimai, būreliai, renginiai, taip pat daugeliui tai bus puiki galimybė tobulinti savo socialinius įgūdžius, mokytis savarankiškumo. Jeigu vaikų akys žibės iš džiaugsmo, vadinasi mūsų darbas nenuėjo veltui. 

 

Nuotraukas iš renginio galite rasti čia http://gvaikupasaulis.lt/galerija-41
Komentarai (0) Rašyti komentarą +

Komentarų dar nėra. Būk pirmas ir pakomentuok!


Vardas:
El.paštas (nebūtina):
Komentaras:
Apsaugos kodas:
(Jeigu blogai matote kodą, spauskite ant paveiksliuko.)