Naujos nuotraukos


Mes Facebooke

Mūsų puslapis facebooke

Reklama

Svetainių kūrimas


Naujienos

Mažeikiškis antrąją knygą padovanojo labdaros fondui

2013-09-20 15:48:57

Mažeikių rajono savivaldybės posėdžių salėje vyko administracijos profsąjungos organizuotas Vygando Ostrauskio knygos „Trys dienos po mirties“ pristatymas. Jame dalyvavo ir Labdaros ir paramos fondo „G vaikų pasaulis“, kuriam autorius padovanojo knygą, vadovė Jūratė Gineitienė. Norintys galėjo įsigyti naują kūrinį su autoriaus autografu.

 

Laukiama ir trečiosios dalies

Pristatyme buvo prisiminta ir pirmoji autoriaus knyga „Pasroviui“, kurią taip pat buvo galima įsigyti. Netrūko atsiliepimų apie pirmąją knygą, kurią daugelis jau buvo skaitę, o autoriaus pasakojimas apie antrosios knygos rašymo istoriją, herojus, vietoves tik dar labiau suintrigavo perskaityti abu romanus. Jie, kaip prisipažino autorius, yra pirmosios dvi dalys trilogijos apie amžių sandūros laikmetį bei sudėtingus žmonių likimus keičiantis politinei sistemai bei perkainojant dvasines vertybes. Taigi bus ir trečioji trilogijos dalis…

 

Dovana krašto žmonėms

„Talentingai parašyta V. Ostrauskio knyga „Pasroviui“ yra neįtikėtina dovana Mažeikių krašto žmonėms. Autorius be galo atidus gimtojo krašto gamtai ir čia gyvenančiam žmogui.  

Tarsi kokia ažūro technika juvelyriškai detaliai sukurti peizažai, ypač Plinkšių ežero vaizdai,  muzikaliai atskleisti moterų paveikslai.

Knyga pasakoja apie tuos laikus, kuriais mes, vyresnioji karta, gyvenome, gerai pamename. Neįmanoma to gyvenimo, tos tikrovės nuneigti, tos odos net ir su krauju nusiplėšti...

Tokia buvo epocha. Jos paženklinti šito romano herojai, skausmingai negalintys per sistemos ideologijos kalną pasiekti savo pačių, kaip asmenybių, viršūnės.

Simboliškai tą byloja ir pats knygos pavadinimas“, – taip autoriaus darbą įvertino mažeikiškė, Savivaldybės darbuotoja Irena Ruginienė.

 

Lėšos skirtos fondui

Visos lėšos, gautos už parduotas knygas, skiriamos Labdaros ir paramos fondui „G vaikų pasaulis“.

Vygandas Ostrauskis maloniai nustebino šio fondo kolektyvą, pasiūlydamas savo pagalbą. Fondo direktorę J. Gineitienę jis pakvietė dalyvauti knygos leidyboje ir prisidėti prie knygos platinimo.

Fondas jau treti metai dirba su vaikais bei jaunimu ir skiria jiems reikalingą pagalbą. Pagalba ir parama pasiekia vaikus iš įvairių Lietuvos miestų, visgi didžiausias dėmesys yra skiriamas savo miesto – Mažeikių skurdžiau gyvenančių, daugiavaikių šeimų vaikams.

 

Galima įsigyti

Fondo rėmėjais jau yra tapę daugelis Mažeikių įmonių ir fizinių asmenų, ir kiekvienas, įsigijęs V. Ostrauskio romanus, taip pat taps fondo pagalbininkais.

Antrojo romano „Trys dienos po mirties“ pristatymo metu, įsigyjant knygas, buvo surinkta šiek tiek per aštuonis šimtus litų.

Kviečiame V. Ostrauskio knygų – pirmąjį romaną „Pasroviui“ bei antrąjį – „Trys dienos po mirties“ – įsigyti LPF „G vaikų pasaulis“ biure adresu: V. Burbos g. 3, II a., Mažeikiai, ar paskambinus telefonu 8 443 65 212.
Komentarai (0) Rašyti komentarą +

Komentarų dar nėra. Būk pirmas ir pakomentuok!


Vardas:
El.paštas (nebūtina):
Komentaras:
Apsaugos kodas:
(Jeigu blogai matote kodą, spauskite ant paveiksliuko.)