Naujos nuotraukos


Mes Facebooke

Mūsų puslapis facebooke

Reklama

Svetainių kūrimas


Naujienos

Mažeikiuose – vieningai plakančių širdžių triumfas

2012-12-09 15:24:47

"Tuk tuk, širdele" - šią dainą savaitgalį vienu balsu dainavo šimtai vaikų ir jų tėvelių. Labdaros projektas "Dovanok vaikui šypseną" vienai dienai suvienijo pilną kultūros centro salę mažeikiečių ir padovanojo puikią šventę vietos mažiesiems. Vėjo malūnėlių jūra, labdaros aukcionas ir puikus koncertas nepaliko abejingų, o organizatoriai skaičiuoja, kad už per renginį surinktas lėšas į žiemos bei vasaros stovyklas bus galima pakviesti daugiau nei dvi dešimtis likimo nuskriaustų mažųjų mažeikiškių. Pirmieji stovyklaus jau sausio 1- 6 dienomis Telšiuose. 

 

Muzikinė dovana penkiems miestams


Koncerte autorinėmis dainomis ir teatralizuotu pasirodymu džiugino Laura Remeikienė su jaunaisiais "Lauros studijos" atlikėjais iš Šiaulių. Spalvingas pasirodymas patiko ne tik mažiesiems, bet ir atžalas atlydėjusiems suaugusiems klausytojams. Staigmena žiūrovams tapo balionų lietus ir labdaros ir paramos fondo "G vaikų pasaulis" atstovės Telšiuose Dianos Bomblauskienės pasirodymas ant scenos. Moteris kartu su "Lauros studija" atliko žymiąją L.Remeikienės dainą "Gerumo sparnai", kuriai choru pritarė ir mažieji dainorėliai iš salės.

Muzikinė programa "Tuk tuk, širdele" jau privertė nusišypsoti keturių miestų gyventojus. Su projektu "Dovanok vaikui šypseną" atlikėjai aplankė Kėdainius, Plungę, Telšius ir Mažeikius. Sausio 5-ąją Klaipėdos koncertų salėje numatytas labdaros projekto finalinis renginys.

"Gausūs aplodismentai, mažųjų ir jų tėvelių šypsenos - geriausia padėka organizatoriams. Kad renginys pavyko, liudija paskutinė, tiesiog gerumo himnu tapusi daina "Gerumo sparnai", per kurią dainavo pilna salė žiūrovų. Gera žinoti, kad gimtajame mieste yra tiek daug neabejingų žmonių" , - emocingai po renginio kalbėjo labdaros ir paramos fondo "G vaikų pasaulis" direktorė Jūratė Gineitienė. 

 

Labdaros aukcione - vietos kūrėjų darbai


Prieš koncertą žiūrovai turėjo galimybę dalyvauti labdaros aukcione. Jam autorinius darbus aukojo profesionalūs menininkai, amatininkai ir mėgėjai iš visos Lietuvos. Prie kilnaus tikslo - padovanoti likimo nuskriaustiems vaikams kelialapį į žiemos ir vasaros stovyklas - aktyviai prisijungė ir vietos kūrėjai, t.y. nepriklausomi Mažeikių fotografai, nuolatinė fondo aukcionų rėmėja Birutė Steponavičienė, kalvis Virgilijus Mikuckis, literatė Regina Maigaitė - Niunevienė ir kt.

 

Siekiama vėjo malūnėlių rekordo


Mažeikiai - jau ketvirtasis miestas, kurį aplankė labdaros projektas "Dovanok vaikui šypseną". Viso turo per Lietuvą metu buvo registruojami žiūrovų ir savanorių pagaminti vėjo malūnėliai bei siekiama rekordo. Rekordas, anot organizatorių, tarsi simbolizuoja gerumo pergalę ir tikėjimą, kad galima susivienyti bendram kilniam tikslui.

"Siekiame spręsti vieną iš rimčiausių daugiavaikių, skurdžiai gyvenančių šeimų socialinių problemų - pasirūpinti atžalų laisvalaikio užimtumu. Džiaugiamės, kad žmonės palaiko šią mūsų idėją ir prisideda ateidami į koncertą, dalyvaudami aukcione. Vaikams svarbu turėti vaikystę, lai ta vaikystė būna su šypsena", - sako organizatorė J.Gineitienė.

Anot organizatorių, jau užregistruota daugiau nei 700 vėjo malūnėlių. Ankstesnis Lietuvos rekordas buvo 400 besisukančių vėjo malūnėlių. Ar po renginio Klaipėdoje bus užregistruotas naujas rekordas - paaiškės kitų metų pradžioje, rekordus fiksuojančiai agentūrai "Factum" patvirtinus organizatorių pateiktus duomenis.

 

  

 

Labdaros ir paramos fondas "G vaikų pasaulis" dėkoja už pagalbą ir paramą rėmėjams ir partneriams:


UAB „Gamo" (Mažeikiai), UAB „Sideritas" (Mažeikiai), UAB „Slėnis" (Telšiai), A.Baltmiškio firmai „Spaudos lankas" (Telšiai), UAB „Plungės Jonis" (Plungė), UAB „Keliavežys" (Plungė), UAB „Transporto vystymo grupė" (Kėdainiai), UAB „Ryterna" (Kaunas); Mažeikių raj. savivaldybės kultūros centrui; informaciniams partneriams: Mažeikių raj. laikraščiui „Santarvė", laikraščiui „Būdas žemaičių", portalui „Santarve.lt", radijo stotims „Hot FM" ir „Mažeikių aidas", televizijai „Roventa"; Vilniaus įmonėms „Supergiftas" ir „Verslas verslui", Ventos ir Kalnėnų pagrindinių mokyklų moksleiviams ir jų mokytojams, aukcionui darbus padovanojusiems menininkams.
Komentarai (0) Rašyti komentarą +

Komentarų dar nėra. Būk pirmas ir pakomentuok!


Vardas:
El.paštas (nebūtina):
Komentaras:
Apsaugos kodas:
(Jeigu blogai matote kodą, spauskite ant paveiksliuko.)