Naujos nuotraukos


Mes Facebooke

Mūsų puslapis facebooke

Reklama

Svetainių kūrimas


Naujienos

... Mūsų mažos rankos ir didelės širdys gali pasiekti labai daug!

2012-11-26 14:52:32

 

Šiandien, mano mielieji draugai, mes kreipiamės į jus nuo Labdaros ir paramos fondo „G vaikų pasaulis“ su prašymu prisidėti prie centro kūrimo vaikams ir jaunimui, kuriame jie jaustųsi patogiai, saugiai ir lyg namie... Galbūt tai būtų jiems pati svarbiausia vieta! Todėl prašome Jūsų padėti surinkti lėšas centro renovacijai, remontui ir vaikų kambarių įrengimui.

 

Fondo misija: skirti materialinę pagalbą sergantiem ir sveikiems vaikams, suteikti sveikatinimo galimybes, gerinti vaikų mokymosi ir popamokinės veiklos sąlygas, padėti integruoti vaikus į augančios visuomenės gyvenimą.

 

„Padėkite mums plėtoti savanorystės idėją ir sukurti socialinę erdvę vaikams Lietuvoje, kuri taptų jaukiu traukos centru – vieta, kur jaunimas galėtų susitikti vienas kitą, mokytis ir bendrauti. Mes norime pasirūpinti daugiavaikių, skurdžių šeimų vaikų popamokine veikla; skatinti juos siekti sėkmės mokykloje, kūryboje ir sporte. Nemažai vaikų, gyvenančių skurdžiose šeimose, neturi net savo atskiro stalo, kur jie galėtų mokytis.

 

Lietuva yra viena iš mažiausių pasaulio šalių, kurioje gyvena tik 3 milijonai žmonių. Vis dėlto problemos čia yra didžiulės. Pagal 2012 m. spalio mėnesio statistiką, 10,604 šeimų Lietuvoje gyvena skurdžiai, kuriose 22,075 vaikai gyvena antisanitarinėse ir anti-higienos sąlygose...“

 

Prašome, paaukokite kiek jūsų širdys leidžia!

 

 

Labdaros ir paramos fondas „G vaikų pasaulis“:

http://www.gvaikupasaulis.lt/parama ir http://www.facebook.com/GVaikuPasaulis

 

Paypal:

• kristinafiod@gmail.com
• arba jūs galite rasti PayPal mūsų internetiniame puslapyje http://gvaikupasaulis.lt/en

 

Jei jūs gyvenate Jungtinėse Amerikos Valstijose ir norėtumete paaukoti čekiu, prašome susisiekti su Gedvle, ggineity@skidmore.edu arba facebook’e: Gedvile Gineityte.


Jei jūs gyvenate Prancūzijoje, Monake ar kitoe šalyse, prašome susisiekti su Gabriele, ggineityte@monaco.edu arba facebook’e: Gabriele Gineityte.

 

  
Komentarai (0) Rašyti komentarą +

Komentarų dar nėra. Būk pirmas ir pakomentuok!


Vardas:
El.paštas (nebūtina):
Komentaras:
Apsaugos kodas:
(Jeigu blogai matote kodą, spauskite ant paveiksliuko.)