Naujos nuotraukos


Mes Facebooke

Mūsų puslapis facebooke

Reklama

Svetainių kūrimas


Naujienos

„Pasikrauk meno!”

2015-04-03 11:23:11

Jau penkis metus Labdaros ir paramos fondas „G vaikų pasaulis“ palaiko ryšį su jaunu menininku, dailininku iš Prancūzijos – Hermann (menininkas prisistato nepilnu vardu). Tai įdomaus, originalaus braižo dailininkas, kurio darbai ypač pritaikomi jaunimo, plačios pasaulėžiūros žmonių supratimui. Vystome idėją įamžinti šią pažintį bendra veikla - tarptautine partneryste.

Jaunasis menininkas piešia išskirtinio dizaino bei formų, jaunimui itin patrauklius piešinius. Prancūzijoje Hermann rengia savo darbų parodas, jo piešiniai puošia daugybę marškinėlių, paveikslai randa savo vietą Paryžiaus ir Tulūzos masinio susibūrimo vietose.

Bendradarbiavimo idėja - pradėti išskirtinių marškinėlių bei džemperių gamybą bei užsiimti didmenine ir mažmenine šių gaminių prekyba. Norime panaudoti jaunojo menininko išskirtinį, spalvingą ir patrauklų dizainą marškinėlių, džemperių dizainui ir kurti drabužių liniją jaunimui – tokiu būdu pritrauksime papildomas lėšas fondo veikloms, stiprinsime savo organizaciją, jos žinomumą Lietuvos jaunimo tarpe.

Sieksime į šio bendradarbiavimo etapus kviesti Lietuvos jaunuosius menininkus, rasti juos, bendradarbiaujant su specializuotomis meno ir/ar dailės vidurinėmis ir aukštosiomis mokyklomis.

 

Šiuo projektu skatinsime jaunimo verslumą – fondas skirs lėšų dizaino linijos sukūrimui.

 

Su Hermann darbais galite susipažinti jo Facebook paskyroje HERMANN'ART

https://www.facebook.com/pages/HERMANNART/204930116231708

 

Projektą dalinai finansuoja LR SADM.

 

Kviečiame ir Jus dalintis idėjomis, skatinkime jaunimą verslumui! Skambinkite 8-657-53131 ar rašykite info@gvaikupasaulis.lt

 
Komentarai (0) Rašyti komentarą +

Komentarų dar nėra. Būk pirmas ir pakomentuok!


Vardas:
El.paštas (nebūtina):
Komentaras:
Apsaugos kodas:
(Jeigu blogai matote kodą, spauskite ant paveiksliuko.)