Naujos nuotraukos


Mes Facebooke

Mūsų puslapis facebooke

Reklama

Svetainių kūrimas


Naujienos

Projektas „Muzika mus jungia”

2013-09-25 15:13:31

Šimtai nepakartojamų akimirkų pasiliko nuotraukose, neišdildomi įspūdžiai - dalyvių atmintyje, o nauji draugai vis primena apie kartu praleistą laiką projekte “Muzika mus jungia”.

 

Birželio 18 – 24 d. Labdaros ir paramos fondas “G vaikų pasaulis” kartu su partneriais iš Lenkijos Niechobrz miesto gimnazijos įgyvendino muzikinį projektą “Muzika mus jungia”.

 

Šiam projektui (32 dalyviams) didžiąją dalį finansavimo skyrė Lietuvos ir Lenkijos jaunimo mainų fondas. LPF „G vaikų pasaulis“ jau antrus metus rengia jaunimo mainus ir dalyvauja šioje programoje. Projekto tikslas – skatinti tarptautinę jaunimo komunikaciją per kūrybą, bendras veiklas; pažinti kitų šalių kultūras; keistis gerąja patirtimi; ugdyti jaunų žmonių solidarumo jausmą, skatinti toleranciją. Pagrindinė projekto tema muzika – kaip neformali jaunimo ugdymo priemonė - jungia, vienija, skatina kūrybai, draugystei, pažinimui įvairaus amžiaus, įvairių tautybių žmones.

 

Projekto muzikinė idėja kilo praėjusiais metais vykusiame jaunimo mainų projekte ir dabar šią idėją įgyvendinome kartu su dainuojančiu, muzikuojančiu jaunimu. Susitikimą surengėme Telšiuose. Pakvietėme jaunimą iš įvairių miestų (Mažeikių, Šiaulių r., Skuodo r., N.Akmenės) susiburti į bendrą veiklą, kurti, pažinti, keistis informacija. Kartu su Lenkijos moksleiviais kūrėme muzikinį spektaklį. Patys nustebome rezultatu - tiek daug emocijų, ovacijų ir džiaugsmo šūkių sulaukė šis renginys. Linksmiausias ir kartu įtemptas buvo pats kūrybinis procesas: juk reikėjo per trumpą laiką parengti vaidinimą, parinkti muziką, dainas. Nors ir dirbome įtemptai, tačiau be juoko ir linksmų nutikimų neapsiėjome. Vieni kitus kartais suprasdavome ir be žodžių.

 

Teigiamų emocijų ir net džiaugsmo ašarų suteikė Talentų šou. O kokius pasirodymus paruošė dalyviai! Dabar jau nebesistebime, kad turime tiek daug talentingų vaikų – reikia tik juos atrasti. Puikiai praleidome laiką vakaro renginiuose, kuomet savo programą pristatė Lenkijos moksleiviai, o mes parengėme savo šalies pristatymą su nuolatiniu mūsų pagalbininku Telšių folkloro kolektyvu “Spigėns”.  Įvairi kūrybinė, muzikinė, sportinė ir pažintinė veikla, išvykos bei ekskursijos, muzikiniai vakarai Masčio ežero pakrantėje suartino dalyvius, leido geriau pažinti vieniems kitus, pagerinti bendras socialines ir asmenines kompetencijas; atskleisti save kūryboje, pasisemti muzikinių idėjų.

 

LPF „G vaikų pasaulis“ finansinių rėmėjų dėka ir pačių tėvelių iniciatyva, į projektą pakvietė ir daugiau vaikų iš įvairių Lietuvos miestų. Labai džiaugiamės fondo pagalbininkais – vadovais savanoriais, kurie padėjo įgyvendinti projektą, kurti muzikinį spektaklį. Jie vedė užsiėmimus, renginius, patys muzikavo ir to mokė projekto dalyvius. Savaitė praėjo smagiai, produktyviai ir turiningai. Išsiskirti buvo sunku: ir verkėme, ir juokėmės, jau atrodo atsisveikinome, ir vėl vieni kitus apsikabinę verkėme...Iki kitų susitikimų!

 

Dalį nuotraukų žiūrėkite čia: http://gvaikupasaulis.lt/galerija-58

Pilną nuotraukų albumą rasite čia: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.608033899218948.1073741825.493549784000694&type=3

 

Programą dalinai finansuoja:            
Komentarai (0) Rašyti komentarą +

Komentarų dar nėra. Būk pirmas ir pakomentuok!


Vardas:
El.paštas (nebūtina):
Komentaras:
Apsaugos kodas:
(Jeigu blogai matote kodą, spauskite ant paveiksliuko.)