Naujos nuotraukos


Mes Facebooke

Mūsų puslapis facebooke

Reklama

Svetainių kūrimas


Naujienos

Projektas „Pažinkime vieni kitus geriau“

2012-09-16 22:30:55

 

Liepos 18 d. pasibaigusi tarptautinė stovykla paliko pačių geriausių įspūdžių ir puikių emocijų  tiek patiems dalyviams, tiek ir organizatoriams.

 

Jaunimo reikalų departamento prie socialinės apsaugos ir darbo ministerijos tinklalapyje (www.jrd.lt) 2012 m. sausio mėnesį Lietuvos Lenkijos jaunimo mainų fondas paskelbė Fondo finansuojamų projektų konkursą. Labdaros ir paramos fondas „G vaikų pasaulis“, laimėjęs šį konkursą, gavo dalinį finansavimą projekto įgyvendinimui.

 

Labdaros ir paramos fondas „G vaikų pasaulis“ šį projektą rengė kartu su partnere organizacija iš Lenkijos, Mikolajaus Koperniko mokykla  Vielunėje. Šios mokyklos moksleiviai kartu su jų vadovais buvo pakviesti liepos mėnesį atvykti į jaunimo stovyklą Lietuvoje.

 

Projekto „Pažinkime vieni kitus geriau“ tikslas - skatinti  Lietuvos ir Lenkijos jaunimo komunikaciją per bendras veiklas, pažinimą, diskusijas, gerosios patirties dalinimąsi ir kitas neformalias jaunimo ugdymo priemones. Į Lietuvą buvo pakviesta 12 jaunimo ir 2 vadovų grupė iš Lenkijos Mikolajaus Koperniko mokyklos. Grupę iš Lietuvos sudarė moksleiviai iš Mažeikių, Skuodo ir Telšių mokyklų. Šis projektas - galimybė jauniems žmonėms pažinti kitos šalies jaunimą, įdomiai ir turiningai praleisti vasaros savaitę, dalyvaujant meno ir sportinėje veikloje, užmezgant naujas pažintis, linksmai mokantis bei pažįstant naujos šalies kultūrą.

 

Projekto organizatorius Labdaros ir paramos fondas „G vaikų pasaulis“ siekia, kad jauni žmonės susipažintų su kita kultūra, atrastų jiems įdomių ir priimtinų laisvalaikio leidimo būdų; pagerintų bendras socialines ir asmenines kompetencijas; užmegztų ir  plėstų  bendravimo ir bendradarbiavimo ryšius su naujais draugais, partneriais.
Komentarai (0) Rašyti komentarą +

Komentarų dar nėra. Būk pirmas ir pakomentuok!


Vardas:
El.paštas (nebūtina):
Komentaras:
Apsaugos kodas:
(Jeigu blogai matote kodą, spauskite ant paveiksliuko.)