Naujos nuotraukos


Mes Facebooke

Mūsų puslapis facebooke

Reklama

Svetainių kūrimas


Naujienos

Projektui „Pažinkime vieni kitus geriau“ skirtas finansavimas

2012-07-03 11:02:09

Labdaros ir paramos fondas „G vaikų pasaulis“ dalyvavo Lietuvos ir Lenkijos jaunimo mainų fondo lėšomis 2012 metais finansuojamų projektų konkurse ir gavo dalinį finansavimą projektui „Pažinkime vieni kitus geriau“.

 

Projekte dalyvaus 12 moksleivių iš Lenkijos ir 12 moksleivių iš Lietuvos (Mažeikių, Skuodo ir Telšių).

 

Projekto tikslas – skatinti Lietuvos ir Lenkijos komunikaciją per bendras veiklas, pažinimą, diskusijas, gerosios patirties dalinimąsi ir kitas neformalias jaunimo ugdymo priemones.

 

Tikslas bus įgyvendintas 7 dienų vasaros stovykloje, kuri vyks Plateliuose poilsio namuose „Šaltinėlis“ liepos 12-18 dienomis.

 

Planuojamos veiklos: Lietuvos kultūros pažinimas keliaujant, susipažinimas su tradiciniais šalies amatais, socializacijos įgūdžių tobulinimas bei laisvalaikio užimtumo problematikos sprendimas diskutuojant, sportuojant, dalyvaujant vakaronėse su folkloro kolektyvu, per visų dalyvių lankomas lietuvių, lenkų ir anglų kalbos pamokėles.

 

Šis projektas suteiks galimybę jauniems žmonėms susipažinti su kita kultūra, padės atrasti jiems įdomių ir priimtinų laisvalaikio leidimo būdų; pagerins bendras socialines ir asmenines kompetencijas; užmegs ir plės bendravimo ryšius su naujais draugais.
Komentarai (0) Rašyti komentarą +

Komentarų dar nėra. Būk pirmas ir pakomentuok!


Vardas:
El.paštas (nebūtina):
Komentaras:
Apsaugos kodas:
(Jeigu blogai matote kodą, spauskite ant paveiksliuko.)