Naujos nuotraukos


Mes Facebooke

Mūsų puslapis facebooke

Reklama

Svetainių kūrimas


Naujienos

Puikūs įspūdžiai po koncerto „Tuk tuk, širdele“ Mažeikiuose

2014-01-09 12:28:09

Antradienį, lapkričio 5 d., įvyko ilgai lauktas, jau antrus metus skaičiuojantis Lauros Remeikienės ir „Lauros studijos" vaikų koncertas „Tuk tuk, širdele". Į Mažeikių kultūros centro salės sceną išėjo dainuoti 22 vaikų būrys.

 

Mažeikių kultūros centro didžioji salė skambėjo nuo vaikų klegesio ir linksmų pasirodymo dainų. Valandos koncertas, kurio metu vaikai šoko ir dainavo kartu su Laura ir jos dainorėliais, nors prabėgo greitai, tačiau paliko puikių įspūdžių.

 

Vaikai iš salės patraukė besišypsodami ir vis dar niuniuodami jau mintinai išmoktas dainas. Pasak žiūrovų, kurie šios atlikėjos ir jos studijos koncerte lankėsi pirmą kartą, juos sužavėjo tai, jog koncertas priminė mini spektaklį, kuriame įdėta daug darbo ir apgalvotos visos smulkmenos.

 

LPF „G vaikų pasaulis" padovanojo 100 bilietų į koncertą Mažeikių vaikų globos namų, Socialinių paslaugų tarnybos Dienos centro ir Mažeikių Švč. Jėzaus Širdies parapijos namų vaikams ir jaunimui.

 

Santarvės laikraštis organizavo konkursą, kurio nugalėtojai (dvi šeimos) laimėjo po 4 kvietimus į koncertą.

 

Dėkojame partneriams ir rėmėjams: Mažeikių rajono kultūros centrui, laikraščiams Santarvė ir Būdas žemaičių, televizijai „Roventa“, radijui Hot FM, spaustuvei "Meškinas".

 

Surinktos lėšos skiriamos „Žiemos atostogos - vaikų džiaugsmui 2013" - vaikus iš skurdžiai gyvenančių, daugiavaikių šeimų pakviesime į stovyklą „Draugai", kuri vyks Telšių specialiojoje mokykloje gruodžio 26-31 dienomis.

 

Laura Remeikienė džiaugiasi padidėjusiu klausytojų skaičiumi. Toliau palaikome ryšį su Laura ir jos studijos vaikais, tad artimiausi koncertai su labdaros misija yra numatyti lapkričio 30 d. Radviliškyje ir sausio 18 d. Plungėje.

 

Nuotraukas galite pamatyti http://gvaikupasaulis.lt/galerija-61 arba https://www.facebook.com/media/set/?set=a.580252778696581.1073741832.150694514985745&type=1

 
Komentarai (0) Rašyti komentarą +

Komentarų dar nėra. Būk pirmas ir pakomentuok!


Vardas:
El.paštas (nebūtina):
Komentaras:
Apsaugos kodas:
(Jeigu blogai matote kodą, spauskite ant paveiksliuko.)