Naujos nuotraukos


Mes Facebooke

Mūsų puslapis facebooke

Reklama

Svetainių kūrimas


Naujienos

Socialinio verslo, susijusio su maisto gaminimu ir realizavimu, kūrimas Mažeikių rajone

2023-03-30 20:52:20

Labdaros ir paramos fondas „G vaikų pasaulis“ itin džiaugiasi savo įgyvendinamu projektu “Labdaros ir paramos Fondo ,,G vaikų pasaulis“ socialinio verslo kūrimas Mažeikių rajone” pagal Vietos plėtros strategijos (VPS) priemonę „NVO ir socialinio verslo kūrimas ir plėtra”. Šios priemonės pagrindinis tikslas - skatinti NVO kurti ir plėtoti socialinį verslą, įvairinant socialinių paslaugų teikimą vietos gyventojams.

 

Socialinio verslo kūrimas yra įgyvendinamas mūsų naudojamose patalpose Edukacijų centre Renave, Mažeikių rajone. Buvusios mokyklos Renave patalpas 5 metų laikotarpiui panaudos sutartimi skyrė Mažeikių rajono savivaldybė, pritarus rajono tarybai.

 

Vietos projekto tikslas: sukurti infrastruktūrą socialinio verslo vykdymui, įrengiant maisto gaminimo tašką-kepyklėlę-edukacijų erdvę ir teikiant paslaugas, susijusias su maisto gaminimu ir realizavimu.

 

Vaikų stovyklos, tarptautiniai jaunimo susitikimai, maisto gaminimo edukacijos - visa tai jau tęsiame nuo 2022 m. birželio mėnesio, o 2023 m. spartinsime maisto ruošimo ir kepyklos gaminių gamybos procesų tempus. 

  

  

  

  

Įgyvendinę projektą, sukuriame socialinį verslą, kurio uždirbtas pelnas skiriamas Mažeikių raj. vaikų iš poreikių turinčių šeimų dalyvavimui mūsų organizuojamose stovyklose, kitose neformalaus ugdymo bei savanorystės veiklose.

 

Dalyvavimas neformalaus ugdymo veiklose užtikrina sklandesnį vaikų iš poreikių turinčių šeimų socializacijos procesą, prasmingą bei aktyvų laisvalaikį, įsitraukimą į savanoriškas veiklas, palengvina jaunimo profesijos bei apskritai ateities pasirinkimus.

 

Įgyvendinti projekto uždaviniai:

1. Sukūrėme 1 darbo vietą (2 darbuotojams po 0,5 etato - virėjai ir vairuotojui); 

2. Sukūrėme internetinę platformą el. verslo vykdymui www,kawaii.lt ir pradedame el. prekybą;

3. Įsigijome krovininį automobilį klientų užsakytų prekių pristatymui, maisto produktų tiekimui;

4. Įsigijome virtuvės įrangą nišinių produktų gamybai.

 

Projektas finansuojamas EŽŪFKP ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

Europos žemės ūkio fondas kaimo plėtrai: Europa investuoja į kaimo vietoves.

   
Komentarai (0) Rašyti komentarą +

Komentarų dar nėra. Būk pirmas ir pakomentuok!


Vardas:
El.paštas (nebūtina):
Komentaras:
Apsaugos kodas:
(Jeigu blogai matote kodą, spauskite ant paveiksliuko.)