Naujos nuotraukos


Mes Facebooke

Mūsų puslapis facebooke

Reklama

Svetainių kūrimas


Naujienos

Stovykla „Draugai“ baigė 2012 metų vaikų vasaros stovyklų etapą

2012-09-16 22:30:30

Rezultatas : mus gerąją prasme stebino vaikai, vadovai kūrybiškumu stebino patys save

 

Labdaros ir paramos fondo „G vaikų pasaulis“ iniciatyva ir paaukotomis rėmėjų lėšomis per 2012 m. vasarą 81 vaikas iš skurdžiai gyvenančių, daugiavaikių šeimų; vaikai, netekę tėvų ar palikti jų, gavo galimybę praleisti dalį vasaros atostogų stovykloje Mažeikiuose ir Plateliuose, Plungės rajone.

Su vaikais nuolat dirbo 9 vadovai – savanoriai: fondo organizatoriai, kiti suaugę žmonės, studentai, gimnazijų moksleiviai. 


Nors vasara dar tęsiasi, stovykla „Draugai“ jau pabaigė vasaros stovyklų etapą. Liepos 29 dieną baigėsi 2-oji pamaina ir stovyklautojai išvyko į savo namus. Išvyko pilni įspūdžių, teigiamų emocijų, susiradę draugų, pažinę įdomius ir linksmus vadovus. Vaikai džiaugėsi stovykloje turėję daug ir įvairios veiklos. Meninė veikla, sporto užsiėmimai, žaidimai, renginiai, diskotekos – visa tai apjungė ir stovyklautojus, ir vadovus. Vasariškai šiltas oras leido kiekvieną dieną mėgautis maudynėmis ežere. Kaip žinia, Platelių ežeras - vienas gražiausių ir švariausių ežerų Lietuvoje, todėl visiems buvo be galo smagu poilsiauti tokiame nuostabiame gamtos kampelyje.

 

Šaunūs, energingi ir kūrybingi vadovai vaikų vasaros poilsį pavertė pačiomis įsimintiniausiomis atostogomis

 

Dešimt dienų stovykloje prabėgo labai greitai. Stovyklautojai buvo atvykę iš įvairių Lietuvos miestų ir rajonų: Vilniaus, Šiaulių, Mažeikių, Telšių, Radviliškio, Kuršėnų. Labdaros ir paramos fondas „G vaikų pasaulis“ visiems šiems vaikams skyrė kelialapius į stovyklą. Po Labdaros aukciono, vykusio Šiauliuose fondas skyrė 11 kelialapių vaikams iš daugiavaikių, sunkiai finansiškai gyvenančių šeimų iš Šiaulių miesto bei rajono.

 

Stovyklos organizatoriai džiaugėsi, kad turėjo galimybę pakviesti stovyklauti vaikus iš įvairių Lietuvos miestų, kad vaikai susipažino vieni su kitais, bendravo, įsitraukė į įvairias veiklas, buvo aktyvūs ir kūrybingi. O visiems patikusi ir stovykloje nuolat skambėjusi daina „Draugai“ tapo stovyklos himnu.

 

„Draugai, išsiskyrimo nebus,
  nes mes kas rytą, kai saulė pabus,
  gyvensim drauge pasaulyje,
  tame pačiame po saule,
  po žvaigžde,
  kuri lydės mus, jei tik būsim drauge.“

 

Susitiksime per 2012 m. vaikų žiemos atostogas!

Laukiame Jūsų, vaikai ir vadovai!


Nuotraukas iš stovyklos rasite čia: http://gvaikupasaulis.lt/galerija-55

 

 

Komentarai (0) Rašyti komentarą +

Komentarų dar nėra. Būk pirmas ir pakomentuok!


Vardas:
El.paštas (nebūtina):
Komentaras:
Apsaugos kodas:
(Jeigu blogai matote kodą, spauskite ant paveiksliuko.)