Naujos nuotraukos


Mes Facebooke

Mūsų puslapis facebooke

Reklama

Svetainių kūrimas


Naujienos

Stovykloje „Draugai“ - smagus vaikų šurmulys

2013-09-19 15:31:26

Labdaros ir paramos fondas „G vaikų pasaulis“ sukvietė vaikus iš daugiavaikių, skurdžiai gyvenančių šeimų, vaikų globos namų bei vaikus, lankančius dienos centrus į stovyklą „Draugai“ 2013 m. sausio 1 – 6 dienomis. Stovykla įsikūrė Telšiuose, specialioje mokykloje.

Įmonės ir fiziniai asmenys aukojo pinigus, kad remiami vaikai žiemos atostogas praleistų įdomiai, naudingai ir tikslingai.

Be to, labdaros ir paramos fondas „G vaikų pasaulis“ lapkričio-gruodžio mėnesiais ir sausio 5 d., rengdamas koncertų turą „Tuk tuk, širdele“, rinko lėšas vaikų stovyklavimui. Koncertai vyko Kėdainiuose, Plungėje, Telšiuose, Mažeikiuose ir Klaipėdoje. Vaikai iš visų šių miestų buvo pakviesti atvykti į stovyklą. Kam nepavyko sudalyvauti žiemos stovykloje, atvyks į fondo organizuojamas stovyklas vasaros atostogų metu.

Nors stovykla buvo nedidelė, bet pilnai užpildyta (dalyvavo 31 vaikas iš įvairių miestų bei rajonų), šurmulio užteko: vaikai sportavo, dainavo, muzikavo, šoko, lankė meno būrelius ar tiesiog bendravo. Mokytis užimti savo laisvalaikį, rasti mėgiamus laisvalaikio leidimo būdus – vienas iš fondo tikslų, kad dalyvavimas šiose stovyklose vaikams iš sunkiai gyvenančių šeimų duotų pagrindą jų popamokinei veiklai.

Stovykloje veikė darbų (minkštų žaisliukų siuvimo), dailės, šokių, muzikos būreliai,  vaikai sportavo, vyko šokių maratonas, sporto šventė „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“. Kiekvieną dieną visi draugiškai lankė linijinių šokių repeticijas.

Vaikai su vadovais aplankė Telšių „Alkos“ muziejų, kur vyko edukacinė programa „Slaptieji raštai ir ženklai“, susipažino su Telšių miestu. Savanorė Aušra Ralytė vedė „Neagresijos programą“ vaikams. Folkloro vakarą vedė ir koncertavo Telšių kolektyvas „Spigėns“.

 

Kiekvieną rytą vaikai pradėdavo mankšta, ir diena pasibaigdavo arba kino seansu, arba diskoteka. Ypatingą vietą stovyklos metu turėjo veikęs „Stovyklos paštas“ – rašytines padėkas iš vaikų gavo visi vadovai, vaikai tarpusavyje dalijosi įspūdžiais ir kontaktais.

 

Vakaro renginiai buvo ne tik pramoga: pagrindiniams jų reikėjo ruoštis visos stovyklos metu. Tai talentų šou ir baigiamasis stovyklos vakaras, kuriame dalyvavo stovyklaujantys vaikai ir vadovai, Kalėdų Senelis su Pepe Ilgakojine.

UAB „Turnoma“ (Mažeikiai), asociacija „Žemaitijos šaulių namai“ (Telšiai) padėjo suruošti dovanėles vaikams. UAB „Vigesta“ skyrė paramą maisto produktais. UAB „Roventa“ filmavo baigiamąjį stovyklos renginį.

 

Puikią atmosferą ir geranorišką nuotaiką stovykloje padėjo sukurti nuostabūs vadovai – savanoriai iš Mažeikių, Tirkšlių, Telšių. Jauni, aktyvūs ir kūrybingi stovyklos vadovai padėjo vaikams geriau pažinti vieniems kitus, mokytis, bendrauti, ilsėtis ir turiningai leisti laiką.

 

Dalį nuotraukų galite pamatyti čia: http://gvaikupasaulis.lt/galerija-57

 

Pilną nuotraukų albumą galite rasti čia: 

 

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.522625021093170.115246.493549784000694&type=3
Komentarai (0) Rašyti komentarą +

Komentarų dar nėra. Būk pirmas ir pakomentuok!


Vardas:
El.paštas (nebūtina):
Komentaras:
Apsaugos kodas:
(Jeigu blogai matote kodą, spauskite ant paveiksliuko.)