Naujos nuotraukos


Mes Facebooke

Mūsų puslapis facebooke

Reklama

Svetainių kūrimas


Naujienos

Susitikimas dėl JAV Sporto Diplomatijos programos Kazickų šeimos rezidencijoje Vilniuje

2015-02-10 16:06:55

Gegužės 6 d. Labdaros ir paramos fondas „G vaikų pasaulis“ dalyvavo Kazickų šeimos fondo (Kazickas Family Foundation – KFF) organizuotame informaciniame susirinkime Kazickų rezidencijoje Vilniuje, į kurį buvo pakviestos organizacijos, remiamos Kacizkų šeimos fondo, bei kitos Lietuvos organizacijos, besidominčios Sporto Diplomatijos programa.

 

Šio susirinkimo metu viešųjų ryšių atstovai iš JAV ambasados Vilniuje pristatė Sporto Diplomatijos programą, kurią JAV Valstybės Departamentas vykdo su JAV sporto organizacijomis per JAV Ambasadas visame pasaulyje ir galimybes, kurias ši programa suteikia Lietuvos nevyriausybinėms organizacijoms.

 

Organizacijos, remiamos Kacizkų šeimos fondo, bei Sporto Diplomatijos programa besidominčios organizacijos trumpai pristatė savo veiklą. Šiame susirinkime dalyvavo:

-          Viešųjų ryšių atstovės iš JAV ambasados Vilniuje: Nina Murray, Rima Vydmantas, Rasa Baukuvienė bei viešųjų ryšių atstovė iš Minsko;

-          Kazickų šeimos fondo remiama amatų mokykla „Sodžiaus meistrai“ (Trakai) – direktorė Dalia Beigienė and projektų vadovė Žydrūnė Žiliukaitė;

-          Kazickų šeimos fondo remiamas Labdaros ir paramos fondas „G vaikų pasaulis“ – direktorė Gabrielė Gineitytė ir valdybos pirmininkė Jūratė Gineitienė;

-          Krepšinio klubas „Lietuvos rytas“ – marketingo vadovas Julius Sarapinas;

-          Visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus“ – dienos centro direktorė Lina Gedmintienė

-          VšĮ „Sostinės krepšinio mokykla“ – direktorius Andrius Čerškus;

-          Lietuvos vežimėlių krepšinio komandos treneris-parolimpietis – Dr. Kęstutis Skučas;

-          KFF direktorius Vilniuje - Zenonas Bedalis;

-          Kazickų šeimos narys - Rolandas Auksakis;

-          KFF direktorė Niujorke – Neila Baumilienė.

 

Susitikimo metu išgryninome idėją projektui, kurį pateiksime JAV ambasados Sporto Diplomatijos programai dėl galimybės į Lietuvą iš JAV pasikviesti šioje programoje dalyvaujančius NBA krepšinio diplomatinius pasiuntinius – sportininkus bei aptarėme tiesioginio bendradarbiavimo su NBA galimybes.

 

Labdaros ir paramos fondas „G vaikų pasaulis“ yra dėkingas Kazickų šeimos fondui už galimybę susipažinti su naujais, panašia veikla užsiimančiais žmonėmis, pasisemti naujų idėjų ir prisidėti prie KFF gerų darbų įgyvendinimo. 

 

Nuotrauka iš KFF tinklapio 

http://www.kff.lt/Pokalbis-su-JAV-Ambasados-specialistais-del-JAV-Sporto-Diplomatijos-programos-830.html?articleid=410
Komentarai (0) Rašyti komentarą +

Komentarų dar nėra. Būk pirmas ir pakomentuok!


Vardas:
El.paštas (nebūtina):
Komentaras:
Apsaugos kodas:
(Jeigu blogai matote kodą, spauskite ant paveiksliuko.)