Naujos nuotraukos


Mes Facebooke

Mūsų puslapis facebooke

Reklama

Svetainių kūrimas


Naujienos

Tarptautinis projektas „Kelionė po Europą muzikos ir šokio ritmu”

2013-09-25 15:13:55

Kiekviena diena džiugino naujomis patirtimis, įspūdžiais, dainos ir šokiai buvo pati geriausia bendravimo kalba, o šiltas ir linksmas bendravimas apjungė, suartino ir neleido išsiskirti be ašarų. Vienuolikos dienų trukmės tarptautinis projektas Lietuvoje praėjo turiningai. Svečiai iš Lenkijos, Latvijos ir Čekijos kartu su jaunimu iš Lietuvos entuziastingai įsitraukė į projekto veiklas, organizavo užsiėmimus, patys aktyviai dalyvavo renginiuose, siūlė idėjas ir jas realizavo.

 

Į projektą susirinko dainuojantis, šokantis, muzikuojantis jaunimas, todėl muzika skambėjo visur: lauke, viduje, ežero pakrantėje, išvykų ir ekskursijų metu. Turėjome tikslą: „keliaujant“ po Europos miestus, sukurti muzikinį spektaklį. Nebuvo sudėtinga rasti bendrų minčių ir sutarti dėl muzikos, stiliaus, vaidmenų. Labiausiai dalyviai liko patenkinti repeticijomis, kurių metu daugelis turėjo galimybę patobulinti muzikinius įgūdžius, išmokti kitų šalių populiarių dainų, naujų šokio žingsnelių, artimiau susidraugauti. Nemažai dalyvių džiaugėsi iš naujo atradę gitarų skambesį, išmokę naujų akordų, o būgnų pamokos, kurias pravedė lietuvių moksleiviai, buvo nauja ir netikėta patirtis. Muzikinė kelionė po įvairias Europos šalis suteikė galimybę pasitikrinti savo geografines, istorines, muzikines žinias, o naujus atradimus dėti į savo žinių bagažą.

 

Vienas iš projekto rezultatų yra anglų kalbos tobulinimas. Dalyvių anglų kalbos žinios buvo labai skirtingo lygio ir tie, kurie turėjo tikslą daugiau išmokti, stengėsi tai daryti bendraudami. Lenkų vadovė Anna sakė į projektą paėmusi keletą moksleivių, mokykloje tik patenkinamai besimokančių anglų kalbos, kad jie patys tiesiogiai susidurtų su bendravimo barjeru, kai nemoki užsienio kalbos. Besibaigiant projektui jie tvirtai pasirįžo, grįžus namo, kibti į anglų kalbos pamokas.

 

Džiaugiamės, kad įgyvendindami projektą pilnai pasikliovėme partnerių pagalba organizuojant veiklas, renginius, generuojant idėjas, rengiant užsiėmimus, pasiskirstant pareigomis ir atsakomybėmis. Be abejo, didžiausias rūpestis ir atsakomybė teko šeimininkams, todėl stengėmės, kad dalyviams būtų jauku, gera ir smagu. O teigiami atsiliepimai yra įrodymas tinkamai nuveikto darbo.

 

Lenkų grupės vadovės Anna ir Beata:

“Puikiai praleidome laiką Lietuvoje. Mūsų moksleiviai be galo džiaugiasi, jog būtent jiems buvo suteikta galimybė dalyvauti projekte. Grįžę namo, vietiniame radijuje jie dalinosi kelionės įspūdžiais. Taip pat visi laukia naujų projektų ir jau turi minčių, kaip galės įgyvendinti projekto tęstinumą. Ačiū labdaros ir paramos fondo “G vaikų pasaulis” kolektyvui už puikiai suorganizuotą projektą, už pakvietimą jame dalyvauti, už galimybę plėsti draugų ratą, siekti žinių, tobulinti gebėjimus.”

 

“Ačiū už nepriekaištingai suorganizuotą projektą – turėjome puikią progą užmegzti naujų kontaktų, susidraugauti, tobulinti anglų kalbos žinias ir netgi pasimokyti kitų kalbų (rusų, lenkų), susipažinti su kitomis Europos šalimis, kultūromis, jaunimo reikalais. Telšiai (kur vyko projektas) yra nepaprastai gražus miestas su nuostabia gamta, ežeru, draugiškais vietiniais gyventojais. Moksleiviai galėjo dalyvauti įvairiose veiklose – sportuoti, šokti, dainuoti, piešti. Niekam nebuvo nuobodu. Įdomiausias renginys buvo Talentų šou – tiek kūrybingo jaunimo vienoje vietoje dar nebuvau mačiusi. Tikrai buvo labai smagu,” – įspūdžiais dalijosi čekų grupės vadovė Leona.

 

Galutinį projekto renginį – muzikinį spektaklį filmavo Mažeikių kabelinė televizija “Roventa”. Koncertą galėjo pasižiūrėti ir Mažeikių miesto bei rajono žmonės.

 

Projekto nuotraukas galite pažiūrėti: http://www.gvaikupasaulis.lt/galerija-59 bei 

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.608500102505661.1073741828.493549784000694&type=3

 

Programą dalinai finansuoja:
Komentarai (0) Rašyti komentarą +

Komentarų dar nėra. Būk pirmas ir pakomentuok!


Vardas:
El.paštas (nebūtina):
Komentaras:
Apsaugos kodas:
(Jeigu blogai matote kodą, spauskite ant paveiksliuko.)