Naujos nuotraukos


Mes Facebooke

Mūsų puslapis facebooke

Reklama

Svetainių kūrimas


Naujienos

Telšiuose - vieningai plakančių širdžių triumfas

2012-11-28 01:05:55

„Tuk tuk, širdele“ – šią dainą savaitgalį vienu balsu dainavo dešimtys vaikų ir jų tėvelių. Labdaros projektas „Dovanok vaikui šypseną“ vienai dienai apsistojo Žemaitijos sostinėje ir padovanojo puikią šventę vietos mažiesiems. Vėjo malūnėlių jūra, labdaros aukcionas ir puikus koncertas nepaliko abejingų, o organizatoriai skaičiuoja, kad už per renginį surinktas lėšas į žiemos bei vasaros stovyklas bus galima pakviesti dešimtį likimo nuskriaustų mažųjų telšiškių.

Pardavus bilietus, Telšiuose fondas surinko 1485 Lt; „tyliajame“ aukcione – 335 Lt.

 

Muzikinė dovana

 

Koncerte autorinėmis dainomis ir teatralizuotu pasirodymu džiugino Laura Remeikienė su jaunaisiais „Lauros studijos“ atlikėjais iš Šiaulių. Spalvingas pasirodymas patiko ne tik mažiesiems, bet ir atžalas atlydėjusiems suaugusiems klausytojams. Muzikinė staigmena, kai scenoje prie mikrofono stojo elfėmis ir smurfais virtę žiūrovai iš salės, privertė visus nusišypsoti. „Naujas Telšių choras!“ – po pavykusios improvizacijos ant scenos džaiugėsi L.Remeikienė.

Balionų lietus ir labdaros ir paramos fondo „G vaikų pasaulis“ atstovės Telšiuose Dianos Bomblauskienės pasirodymas ant scenos – tik dalis netikėtumų, kuriuos išvydo renginio žiūrovai. Organizatoriai galimybe dalyvauti šioje šventėje pradžiugino Telšių vaikų globos namų, dienos centrą lankančius vaikus, Telšių specialiosios mokyklos auklėtinius.

„Gausūs aplodismentai, mažųjų ir jų tėvelių šypsenos – geriausia padėka organizatoriams. Kad renginys pavyko, liudija paskutinė, tiesiog gerumo himnu tapusi daina „Gerumo sparnai“, per kurią visi kartu dainavome atsistoję“, - emocingai po renginio žurnalistams kalbėjo labdaros paramos fondo direktorė Jūratė Gineitienė.  

 

Labdaros aukcione – vietos kūrėjų darbai

 

Prieš koncertą žiūrovai turėjo galimybę dalyvauti labdaros aukcione. Jam autorinius darbus aukojo profesionalūs menininkai, amatininkai ir mėgėjai iš visos Lietuvos. Prie kilnaus tikslo – padovanoti likimo nuskriaustiems vaikams kelialapį į žiemos ir vasaros stovyklas - aktyviai prisijungė Telšių dailės mokyklos auklėtiniai bei Telšių specialiosios mokyklos darbinio užimtumo grupės jaunuoliai. Artimiausiu metu aukcionas bus surengtas ir kituose miestuose, tad Telšiuose neparduoti darbai keliaus po Lietuvą tol, kol ras savąjį pirkėją.

 

Siekiama vėjo malūnėlių rekordo

                                

Telšiai – jau trečiasis miestas, kurį aplankė labdaros projektas „Dovanok vaikui šypseną“. Viso turo per Lietuvą metu registruojami žiūrovų ir savanorių pagaminti vėjo malūnėliai bei siekiama rekordo. Rekordas, anot organizatorių, tarsi simbolizuoja gerumo pergalę ir tikėjimą, kad galima susivienyti bendram kilniam tikslui.

„Siekiame spręsti vieną iš rimčiausių daugiavaikių, skurdžiai gyvenančių šeimų socialinių problemų – pasirūpinti atžalų laisvalaikio užimtumu. Džiaugiamės, kad žmonės palaiko šią mūsų idėją ir prisideda ateidami į koncertą, dalyvaudami aukcione. Vaikams svarbu turėti vaikystę, lai ta vaikystė būna su šypsena“, - sako organizatorė J.Gineitienė.

 

Labdaros koncertai su L.Remeikienės ir „Lauros studijos“ muzikine programa „Tuk tuk, širdele“ jau įvyko Kėdainiuose ir Plungėje. Projektas kelionę tęs Mažeikiuose (gruodžio 1 d.) ir Klaipėdoje (sausio 5 d.). Rezultatas – ar bus pasiektas vėjo malūnėlių Lietuvos rekordas – paaiškės finalinio renginio metu uostamiestyje.

 

   

                                                       

Labdaros ir paramos fondas „G vaikų pasaulis“ dėkoja už pagalbą renginio globėjui Telšių rajono savivaldybės merui Vytautui Kleivai, Tarybos narei Aušrai Gustienei, už palaikymą - Telšių vicemerui Petrui Kuizinui ir Stanislovui Jurkui.

 

Ačiū taria rėmėjams ir partneriams:

UAB „Slėnis“ (Telšiai), A.Baltmiškio firmai „Spaudos lankas“ (Telšiai), UAB „Plungės Jonis“ (Plungė), UAB „Keliavežys“ (Plungė), UAB „Transporto vystymo grupė“ (Kėdainiai), UAB „Ryterna“ (Kaunas), UAB „Gamo“ (Mažeikiai), UAB „Sideritas“ (Mažeikiai); informaciniams partneriams: laikraščiams „Kalvotoji žemaitija“, „Telšių  žinios“, „Penktadienio žemaitis“, radijo stočiai „XXL FM“ ir Telšių krašto televizijai; Vilniaus įmonėms „Supergiftas“ ir „Verslas verslui“, Ventos ir Kalnėnų pagrindinių mokyklų moksleiviams ir jų mokytojams, Telšių specialiosios mokyklos darbinio užimtumo grupės jaunuoliams.
Komentarai (0) Rašyti komentarą +

Komentarų dar nėra. Būk pirmas ir pakomentuok!


Vardas:
El.paštas (nebūtina):
Komentaras:
Apsaugos kodas:
(Jeigu blogai matote kodą, spauskite ant paveiksliuko.)