Naujos nuotraukos


Mes Facebooke

Mūsų puslapis facebooke

Reklama

Svetainių kūrimas


Naujienos

Vasaros projektai baigėsi

2011-11-16 00:32:09

Vasara sparčiai artėja į pabaigą. Baigėsi ir vasaros stovyklų metas - Labdaros ir paramos fondas „G vaikų pasaulis“ uždarė vasaros projektą „Padovanok vaikui vasaros džiaugsmą“. Fondas padovanojo 44 kelialapius vaikų poilsiui „Balsių“ ir „Virvytės“ stovyklose. Kelialapius perdavėme daugiavaikių, socialiai remtinų šeimų vaikams, gabiems bei aktyviems vaikams iš beveik visų Mažeikių miesto ir rajono mokyklų, taip pat iš Mažeikių vaikų globos namų. Beveik visi šie vaikai  į vasaros sporto ir poilsio stovyklas važiavo pirmą kartą.

 

Džiaugiamės, kad suteikėme galimybę vaikams iš sunkiau gyvenančių šeimų nors dalį atostogų praleisti linksmai, turiningai, realizuoti save sportinėje ir kūrybinėje veikloje. Vaikai dalinosi įspūdžiais, džiaugėsi radę naujų draugų, įgiję naujų patirčių, savarankiškumo. 

 


Taip pat baigėsi ir fondo organizuoti anglų kalbos kursai. Kursus baigė 13 vaikų ir suaugusiųjų grupėse dalyvavusių mokinių. Visiems jiems kursų vadovė Gabrielė Gineitytė  įteikė kursų baigimo pažymėjimus. 

 

Daugelis domėjosi galimybe mokytis kalbų ir toliau. Planuojame ir tikimės, kad kitą vasarą surengsime ir anglų, ir vokiečių kalbos kursus.

 

Nuotraukas galite rasti čia: http://gvaikupasaulis.lt/galerija-45,   http://gvaikupasaulis.lt/galerija-46
Komentarai (0) Rašyti komentarą +

Komentarų dar nėra. Būk pirmas ir pakomentuok!


Vardas:
El.paštas (nebūtina):
Komentaras:
Apsaugos kodas:
(Jeigu blogai matote kodą, spauskite ant paveiksliuko.)